REKLAMA

Kradzież w płockim hipermarkecie

REKLAMA

Minionej doby Komenda Miejska Policji w Płocku odnotowała kilkanaście kolizji oraz kradzieże. Funkcjonariusze zatrzymali też jednego pijanego kierowcę.

13 listopada na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Płocku doszło do 13 kolizji. Największa ilość zdarzeń miała miejsce w Płocku – 10.

Tego dnia płockim policjantom zgłoszono kradzież artykułów ze sklepu przy ul. Wyszogrodzkiej. Wartość skradzionego towaru wyniosła ponad 600 zł. Złodzieje zostali zatrzymani przez ochronę sklepu.

W środę funkcjonariusze otrzymali również informację o kradzieży elektronarzędzi z otwartego pomieszczenia w miejscowości Budkowo. Wartość strat oszacowano na 7 tys. zł.Przy ul. Medycznej w Płocku doszło do kradzieży wyposażenia z altany działkowej. Wartość strat oszacowano na ponad 700 zł.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku w ostatniej dobie zatrzymali jednego pijanego kierowcę. Funkcjonariusze zakończyli jego podróż w miejscowości Brudzeń Duży.

Gdzie radar?

14 listopada policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 na trasie Płock – DK 60 – Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU