Konferencja liderów przedsiębiorczości w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Organizatorzy Konferencji Liderów Przedsiębiorczości postawili sobie wysokie cele. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Płocku, organizowane w ramach Międzynarodowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

19 i 20 listopada odbędzie się w Płocku Konferencja Liderów Przedsiębiorczości “Biznes Level Up”  w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Łukasiewicza 39. Organizatorem Konferencji jest firma Growth Zone i Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny.

Pierwszego dnia przewidziane jest after-party przy muzyce i lampce wina, połączone z losowaniem nagród i wieloma niespodziankami. Będzie to dobra okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Organizatorzy wydarzenia chcą zrealizować dwa ważne cele.

Pierwszy to zaprezentowanie najnowszych trendów z zakresu różnych obszarów zarządzania i zintegrowanie lokalnego środowiska biznesowego.

– Płock, zlokalizowany między dwoma dużymi ośrodkami edukacyjnymi, Warszawą i Łodzią, wiele traci – mówi Joanna Olejnik z PPPT. – Lokalni przedsiębiorcy szkolą się najczęściej w większych miastach, zakładając, że poziom tamtejszych konferencji i warsztatów musi być wyższy niż w Płocku – wyjaśnia.

A tak nie musi być, i to właśnie listopadowa konferencja ma rozpocząć zmianę tego sposobu myślenia. W tym celu, zaproszono do Płocka najlepszych trenerów i praktyków biznesu, by pokazać, jak wykorzystać duży potencjał lokalnego biznesu.

Zaproszeni goście

  • Daniel Dammeier – założyciel i dyrektor Experiential Education Center EPZI w Eschershausen w Saksonii, międzynarodowy trener, zajmujący się w sposób bardzo oryginalny rozwojem kompetencji grupowych i umiejętności pracy w zespole.
  • Marek Stączek – autor książek biznesowych, mówca i wybitny trener biznesu, przekaże niezwykłą opowieść o “story tellingu”
  • Katarzyna Kanigowska i Krzysztof Kosy – doświadczeni praktycy HR, eksperci firmy Work Net, opowiedzą o nowych trendach w ocenianiu i motywowaniu pracowników oraz zaprezentują interesującą aplikację, służącą do zarządzania procesami w organizacji.
  • Dorota Mejri – płocczanka, pomysłodawczyni konferencji, trener biznesu z 18-letnim doświadczeniem, opowie o najważniejszych przyczynach oporu pracowników wobec zmian.

Konferencja to początek większego projektu, który ruszy od początku przyszłego roku. Planowane działania są przeznaczone głównie dla środowiska lokalnego, ale niektóre z nich będą wykraczały poza granice kraju.

Udział w Konferencji jest płatny. Bilety można rezerwować na stronie wydarzenia. Można je również zdobyć poprzez uczestnictwo w konkursach, które organizator zamieszcza na swojej stronie na Facebooku. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Płocka. Cały program Konferencji dostępny jest na stronie wydarzenia www.bizneslevelup.pl.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji