Komu Król przekaże pieniądze? Płockim dzieciom

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trudno byłoby powiedzieć, że Król Albanii vel Popek jest wzorem do naśladowania. Nie da się jednak zaprzeczyć, że pomaga dzieciom, które – tak jak on kiedyś – mają problemy. Teraz pieniądze, które otrzymał za udział w programie Kuby Wojewódzkiego, przeznaczył m.in. dla dzieci i młodzieży z Płocka.

Odcinek, w którym Popek wystąpił u Kuby Wojewódzkiego, został wyemitowany 22 listopada o godz. 22.30. Początkowo jednak wcale nie zapowiadało się, że kontrowersyjny raper będzie gościem równie kontrowersyjnego dziennikarza. Jak napisał Kuba Wojewódzki na swoim Facebooku: „Wszystkich, którzy prosili o zaproszenie Popka informuję, że manager artysty postawił warunki, których nie jest w stanie spełnić żaden program telewizyjny w tym kraju”.

A jednak, panowie doszli do porozumienia i nieco ponad miesiąc temu ogłoszono, że Popek u Wojewódzkiego wystąpi.

Oficjalnie nie podano, za jaką kwotę Król Albanii wystąpił w programie (nieoficjalnie mówi się o sumie 35 tysięcy złotych), wiadomo natomiast, co Popek zrobi z pieniędzmi. Jak potwierdził w opublikowanym wczoraj filmiku, przeznaczy je na cele charytatywne i podzieli pomiędzy Domem Dziecka w Bydgoszczy a Ośrodkiem Opiekuńczo-Wychowawczym w Płocku.

Dyrektor ośrodka, Agnieszka Turkowska, odmówiła nam komentarza w tej sprawie. – Nie kontaktowałam się jeszcze z panią manager – wyjaśniła.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji