REKLAMA

Kolizja kilku aut na wylocie z Płocka. Są utrudnienia

REKLAMA

Do kolizji czterech aut doszło w środę po południu na ulicy Wyszogrodzkiej w kierunku Słupna. Droga jest częściowo zablokowana, tworzą się korki.

Z posiadanych przez nas informacji wynika, że 13 czerwca około godziny 17 doszło do zderzenia czterech aut. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Wyszogrodzkiej, przed skrzyżowaniem z ulicą Parcele.

– Faktycznie zderzyły się cztery samochody, ale nie mamy jeszcze informacji, czy jest to zdarzenie kolizyjne czy wypadek – powiedział nam Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Obecnie ruch odbywa się tam wahadłowo, jeden pas jest zablokowany – wyjaśnił rzecznik.Na miejscu szybko utworzyły się korki, są poważne utrudnienia. Radzimy wybrać alternatywną trasę.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Ania says:

  TO poza miasto to Słupno, a wogóle co sie ma to wypadku .Kierowcy trąbią na tych co bezpiecznie jadą a tu proszę o wypadek nie trudno.

 2. Ad says:

  A jakie ma znaczenie wp czy wpl? Ja mam ctr a jestem z Płocka. Nie zachowanie bezpiecznej odległości i nadmierna prędkość nikomu nie pomoże wp .

 3. wp says:

  zjazd wupeeli

  • zagrożona says:

   Jasne! Dla nich droga to pole :0 :(…

  • Xyz says:

   Ktoś tu ma chyba coś ze wzrokiem bo szanowny WP również uczestniczył w tej kolizji (jak widać na wyżej załączonym obrazku).

  • AM says:

   Współczuję Ci..rozumu.
   Mięso jesz?
   Chleb lubisz? Warzywa, owoce, jajeczka?

   Lubisz prawda?

   Więc odrobinę szacunku dla ludzi z poza miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU