Kolejny odcinek Łukasiewicza zamknięty. Którędy dojedziemy do Orlenu?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już od najbliższego czwartku zamknięty zostanie kolejny odcinek remontowanej ulicy Łukasiewicza. Wytyczono już objazdy – mogą być utrudnienia.

Bardzo trudno będzie uniknąć korków od najbliższego czwartku, 15 marca. Wówczas zostanie zamknięty dla ruchu drugi odcinek ulicy – od ul. Batalionów Chłopskich i Gałczyńskiego do 7 czerwca 1991 r. Jednocześnie nadal zamknięty dla ruchu jest odcinek ul. Łukasiewicza od ul. Tysiąclecia do Gałczyńskiego i Batalionów Chłopskich.

– Całkowite wyłączenie z ruchu nastąpi po porannym szczycie komunikacyjnym, czyli po godz. 10. Przejezdne pozostaną skrzyżowania ul. Łukasiewicza z Gałczyńskiego i Batalionów Chłopskich oraz z 7 czerwca 1991 r. Prace na tym odcinku potrwają do końca maja – informuje Urząd Miasta Płocka.

Kliknij, aby zobaczyć wyznaczone objazdy

Jadąc ul. Łukasiewicza w kierunku Orlenu, musimy więc skręcić w lewo, w ulicę Miodową, a następnie w prawo, w ul. Gałczyńskiego, dalej ul. Batalionów Chłopskich i przedostać się w lewo, w ul. 7 czerwca 1991 r. “Przedostać się” jest tu adekwatnym określeniem, gdyż skręcenie w lewo na tym skrzyżowaniu graniczy z cudem. Trzeba będzie liczyć na szczęście i życzliwość kierowców, jadących od strony ul. NSZ.

Można również od razu jechać ul. Dobrzyńską i skręcić w prawo, w ul. Zglenickiego – choć ta trasa jest mocno oblegana, na pewno łatwiej będzie się po niej poruszać.

Podziel się:

6 komentarzy

  1. Nic nie robią – źle, robią część – jedno zrobią, drugie zostawią, robią wszystko- armagedon! Niestety, jeszcze się taki nie urodził, co każdemu by dogodził :>
    Brawo samorząd! Czekamy na zakończenie prac! i to cierpliwie :)

      • to jest parodia, można było robić etapami, a nie wszystko naraz rozkopać, przy 3 liceum zamknięte i nic sie tam nie dzieje, co ludzie którzy się spóżnią do pracy maja powiedzieć przełożonym,teraz wyjeżdżając o 5 jest problem czasami zdążyć na wydział,
        miasto ma to wszystko w czterech literach a wykonawca tym bardziej, niech się ludzie martwią, niech o 4 taxi jeżdżą

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji