Kolejny konkurs na Disco nad Wisłą! Chcecie bilety?

0

Do festiwalu muzyki disco polo zostały już tylko dwa dni. W piątek płocka plaża zapełni się po brzegi, a artyści porwą publiczność prawdziwymi przebojami! Jeśli chcielibyście bawić się razem z innymi fanami disco, to nic prostszego – przygotowaliśmy dla Was kolejne bilety na to wydarzenie!

We wczorajszym konkursie bilety otrzymał pan Zbigniew i pan Marian. Tym razem, aby zdobyć podwójne zaproszenie, wystarczy tylko dokończyć zdanie: Rozwój muzyki disco polo w Polsce przypada na lata…

Odpowiedzi prosimy przesłać dziś do godziny 22 na adres: redakcja@petronews.pl. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na Disco nad Wisłą. Kto pierwszy prześle do nas prawidłową odpowiedz, ten wygrywa. Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową. Powodzenia!

Jeśli komuś dziś się nie uda, to zapewniamy, że jutro również będzie szansa na zdobycie biletów. Uważnie śledźcie naszą stronę!


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje