NoveKino Przedwiośnie, jak co tydzień, proponuje nowości. Od dzisiaj obejrzeć możemy m.in. polską komedię “Kobieta sukcesu”.

Kobieta sukcesu

Od piątku, 9 marca, NK Przedwiośnie zaprasza na premierę komedii romantycznej “Kobieta sukcesu”.

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?
REŻYSERIA: Robert Wichrowski OBSADA: Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski

Wieczór gier

Kolejna premierowa propozycja to komedia “Wieczór gier”.

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy umawiają się raz w tygodniu z innymi parami na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z takich wieczorów charyzmatyczny brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy… ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.
REŻYSERIA: John Francis Daley, Jonathan Goldstein OBSADA: Rachel McAdams, Jason Bateman, Kyle Chandler

Pitbull. Ostatni Pies

Od czwartku, 15 marca, premierowo na ekranach NK Przedwiośnie pojawi się “Pitbull. Ostatni Pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…
REŻYSERIA: Władysław Pasikowski OBSADA: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Dorota Rabczewska

Bajkoranki: Cudowny chłopak

W sobotę i niedzielę o godzinie 11 zapraszamy na Bajkoranki. W ramach cyklu odbędzie się pokaz filmu familijnego “Cudowny chłopak”.

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż “zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz “dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.
REŻYSERIA: Stephen Chbosky OBSADA: Jacob Tremblay, Owen Wilson, Julia Roberts

Bilety w cenie 12 złotych.

Spotkania Filmowe: Beksińscy. Album wideofoniczny

W poniedziałek widzów Spotkań Filmowych godzinie 18.30 zapraszamy na film dokumentalny “Beksińscy. Album wideofoniczny”.

Historia wybitnego polskiego malarza – Zdzisława Beksińskiego i jego skomplikowanej relacji z synem Tomkiem – niezwykle popularnym dziennikarzem muzycznym, cierpiącym na depresję i podejmującym wielokrotnie próby samobójcze. Wstrząsający, dokumentalny dramat rodzinny precyzyjnie zrekonstruowany na podstawie prywatnych, nigdy wcześniej w takiej formie niepublikowanych, dźwiękowych, filmowych i fotograficznych materiałów z archiwum Beksińskich. Scenariusz oparty na bestsellerowej biografii Magdaleny Grzebałkowskiej pt. “Beksińscy. Portret podwójny”.
REŻYSERIA: Marcin Borchardt OBSADA: Zdzisław Beksiński, Zofia Beksińska, Tomasz Beksiński
Przed seansem zapraszamy na drobny poczęstunek. Bilety w cenie 15 złotych.

Rodzinne Oglądanie: Jaskiniowiec

W środę, 14 marca, w ramach Rodzinnego Oglądania kino zaprezentuje animację “Jaskiniowiec”.

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.
REŻYSERIA: Nick Park OBSADA: Eddie Redmayne, Tom Hiddleston, Maisie Williams
Bilety w cenie 15 złotych.

W repertuarze wciąż pozostają:

  • “Kobiety mafii” – Bela, była funkcjonariuszka policji, dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią;
  • dramat “Jestem najlepsza. Ja, Tonya” napisy – Występ Toni Harding w krajowych kobiecych mistrzostwach łyżwiarstwa figurowego na lodzie zostaje zagrożony z powodu interwencji byłego małżonka;
  • komedia “Lady Bird” napisy – Rok z życia zbuntowanej dziewczyny, która uczy się w katolickim liceum;
  • dramat “Czwarta władza” napisy – Działania prezydenta USA doprowadzają do konfliktu pomiędzy dziennikarzami a rządem,
  • fabularyzowany dokument “Gurgacz. Kapelan Wyklętych” – filmowy zapis dramatycznej, prawdziwej historii księdza Władysława Gurgacza oraz poruszająca opowieść o wolności, poświęceniu dla ideałów i głębokiej wierze;
  • film biograficzny “Ignacy Loyola” lektor – Historia życia i przemiany Ignacego Loyoli – katolickiego świętego.
  • Młodszych widzów wraz z rodzinami zapraszamy na film familijny “Cudowny chłopak” dubbing – Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.
  • Polecamy również animację “Jaskiniowiec” dubbing – w czasach, kiedy po ziemi chodziły dinozaury i mamuty, dzielny jaskiniowiec jednoczy plemię przeciwko potężnemu wrogowi.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji