Kino w Płocku upadło. Miasto bez 5D

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocki oddział Kina 5D Extreme został zamknięty. Jego miejsce zajmie sklep odzieżowy z markowymi produktami. 

– Zakończyły się rozmowy z najemcami. W miejscu po byłym kinie zostanie otwarty sklep oferujący markowe produkty odzieżowe – powiedział Krzysztof Kopytowski, dyrektor Galerii Handlowej Mazovia. – Nie jestem w stanie podać decyzji i powodów – dodał.

Próbowaliśmy skontaktować się z płockim oddziałem Kina 5D Extreme – niestety bezskutecznie. Podawane numery telefonów milczą, maile nie odpowiadają. Co ciekawe, na oficjalnej stronie internetowej nie ma ani słowa o upadku oddziału. Zamiast tego, witryna wciąż zaprasza widzów na niezapomniane emocje. Milczy także centralny oddział 5D – telefon jest już nieaktualny, teraz to numer do prywatnego mieszkania.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, sieć boryka się z poważnymi problemami i powoli wycofuje się z rynku. Powodem kryzysu jest brak zainteresowania repertuarem. W Polsce proponowana formuła po prostu się nie sprawdza. Zdaje się, że ludzie wolą oglądać tradycyjne obrazy w 2 bądź 3D, atrakcje oferowane przez 5D Extreme traktując jako jednorazową przygodę.

Podziel się:

2 komentarze

  1. w płocku to wszystko upada. ale swoja droga 5d to pomylka. idziesz tam raz, mowisz wow i idziesz do normalnego kina.proste :)

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji