REKLAMA

Kierowcy po Płocku: Jak uderzyć w autobus? [FILM]

REKLAMA

Wtorek, 3 grudnia był dniem pełnym kolizji i wypadków. Kuriozalne zdarzenie, do którego doszło tego dnia po południu nagrała nasza czytelniczka. Widać na nim jak doszło do kolizji z autobusem.

W naszym cyklu „Kierowcy po Płocku” świeżutki film z dzisiejszej popołudniowej kolizji na al. Armii Krajowej. Przez przypadek zarejestrowała ją nasza czytelniczka, pani Iwona, której bardzo dziękujemy za udostępnienie filmiku. Otrzymaliśmy również zdjęcie od czytelnika, który zarejestrował sytuację już po przybyciu policji na miejsce.

A jak doszło do kolizji? Volkswagen wyjechał z ulicy podporządkowanej i bardzo chciał zdążyć przed autobusem Komunikacji Miejskiej, jadącym al. Armii Krajowej. Takie manewry rzadko kiedy okazują się trafne – tym razem kierowca zdecydowanie przecenił swoje umiejętności.Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Mieszkaniec EkoPłocka says:

  Może ma ktoś filmik z dnia 3.12 z godziny około 17:30 z Al.Jachowicza jak gościu omal nie potrącił na pasach ojca z dzieckiem.

 2. Influencer says:

  Niech Ci wszyscy co wysyłają te filmiki sami się pochwalą jak jeżdżą. Wszyscy najwięksi „mistrzowie” kierownicy i influencerzy. Każdemu się zdarza popełnić błąd niektóre kończą się tak jak tutaj ale chyba od czegoś takie jest policja, a nie publiczny osąd

 3. Influencer says:

  Może Ci autorzy tych wszystkich filmików pochwalą się jak oni dobrze jeżdżą skoro już tak chętnie nagrywają i wysyłają do upublicznienia. Influencerzy posrani #%@!

 4. aaauuu says:

  Autobus też od tak się nie zatrzyma, ziemniaków nie wozi, kierowca musi zadbać o bezpieczeństwo pasażerów

 5. Ts says:

  Polo pojechało pod prąd po pasie przeciwnym – tego kierowca autobusu nie mógł się spodziewać. Głupi manewr powinien puścić bus, to nie porsche że zatrzyma się w miejscu.

 6. Młody says:

  Ja widzę jak autobus uderzył w Polo.

 7. pasażer autobusu says:

  Kierowca samochodu osobowego wykonał manewr, ale za mało dynamicznie. Jakby dał gazu to by zdążył. Apeluję do wszystkich uczestników ruchu drogowego – jazda z głową, ponieważ wtedy i kierowcy i pasażerowie i piesi będą czuli się i lepiej, i bezpieczniej. Z Panem Bogiem!

 8. Anonim says:

  wszyscy mysla ze autobusy sa wolne ale o tym ze wolniej hamuja bo swoje waza to juz nikt nie pomysli przy takich manewrach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU