Kibice Wisły Płock już niedługo przeleją krew w lepszej sprawie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już wkrótce kibice zaproszą na “Krople Życia Dar Wiślackich Serc”. Akcja organizowana przez fanów Wisły Płock ma na celu zebranie krwi, tak bardzo potrzebnej wielu chorym.

10 marca br. na parkingu przy Carrefour (ul. Przemysłowa 1) od godziny 10 do 14 odbywać się będzie akcja “Krople Życia Dar Wiślackich Serc”. Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock i do kibiców tego zespołu jest głównie skierowane, jednak organizatorzy podkreślają, że z chęcią zobaczą tam każdego, kto chce oddać krew.

– Zapraszamy kibiców, ale też wszystkich chętnych, którzy chcieliby się podzielić lekiem ratującym życie, którego ciągle brakuje i którego, mimo zaawansowanych technologii, nie da się wyprodukować w laboratoriach – zachęcają organizatorzy.

Akcję współorganizują Polski Czerwony Krzyż oddział w Płocku oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Dzięki wsparciu akcji przez Klub Wisła Płock, uczestnicy wydarzenia otrzymają bilety na mecz Wisły Płock z Koroną Kielce rozgrywany tego samego dnia o godzinie 20.30 na stadionie przy ul. Łukasiewicza w Płocku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji