12 Dębów

Zweryfikowano
12 debow.jpg
09-520 Zaździerz, Polska
Unnamed Road Ludwików mazowieckie 09-522 PL

„12 Dębów” w Zaździerzu jest Ośrodkiem całorocznym, zapewniającym atrakcje niezależnie od warunków pogodowych. Kryty basen, wanny SPA z hydromasażem, kąpiel perełkowa oraz sauna rzymska zregenerują ciało i duszę w czasie jesienno-zimowym. Wiosną, gdy przyroda buzi się z zimowego snu, Ośrodek rozkwita pełnią atrakcji.
Ośrodek „12 Dębów” dysponuje całorocznymi miejscami noclegowymi w dwóch budynkach hotelowych oraz sezonowymi w domkach letniskowych. Pokoje w hotelach oraz domki posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizory.

Hotel nr. 1 znajduje się w budynku głównym, wspólnym z jadalnią oraz basenem. Są tu 23 dwuosobowe pokoje z możliwością zrobienia „dostawek”. Hotel nr. 1 jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości jest tu mini siłownia oraz kuchnia i pralnia. W budynku głównym znajdują się również dwa apartamenty z oddzielnym wejściem.
Hotel nr. 2 znajduje się w sąsiednim budynku. Są tu 24 dwu i trzyosobowe pokoje z możliwością zrobienia „dostawek”. Do dyspozycji gości jest tu kuchnia oraz pralnia.
Domki letniskowe są czynne od maja do września (lub dłużej jeśli pogoda na to pozwoli). Domki są trzy, cztery i pięcioosobowe.

Atrakcje – Kryty basen o długości 15 m. i głębokości 1,6 m oraz dwie wanny SPA z hydromasażem są dostępne cały rok i są bezpłatne dla naszych gości. Basen posiada brodzik idealny dla dzieci. Organizujemy zajęcia z aquaaerobiku oraz naukę pływania. Sauna rzymska oraz wanna perełkowa są dostępne za dodatkową opłatą. Uniwersalne boisko z nawierzchnią Tartan (wymiary 30x15m) jest nie lada gratką dla miłośników gier zespołowych. Boisko jest przystosowane do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną i nożną oraz tenisa ziemnego. Dla gości Ośrodka oczywiście bezpłatnie.
Ośrodek posiada dostęp do jeziora z prywatny pomostem. Sprzęt pływający dostępny w Ośrodku pozwoli na eksplorowanie jeziora. Wzdłuż brzegu biegnie ścieżka, która pozwala zwiedzać malowniczą okolicę.
Park linowy, paint ball czy ścianka wspinaczkowa to niektóre z dodatkowych atrakcji dostępnych na terenie Ośrodka. Oferta uatrakcyjni każdą zieloną szkołę lub imprezę integracyjną.
Sala konferencyjna o powierzchni 95 m2 jest wyposażona w sprzęt multimedialny oraz nagłośnienie.
Ogródek grillowy o powierzchni 500 m2 z miejscem na ognisko

12 debow.jpg 2 lata temu
Wyświetlam 1 wynik