Jutrzenki mecz z Sośnicą – kto wygra?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najbliższą sobotę, 26 listopada, MMKS Jutrzenka Płock spotka się z SPR Sośnica Gliwice. Podobne spotkanie w maju skończyło się serią rzutów karnych. Jak będzie tym razem?

Jutrzenka zmieniła się od tego czasu pod kątem kadrowym. Jej przeciwnik natomiast spokojnie kontynuuje plany, mając obecnie na koncie 4 punkty, podobnie jak płocka drużyna. Tyle, że Sośnica ma już za sobą 7 spotkań, dziewczęta z Jutrzenki natomiast 6.

– Nie widać na kilka dni przed meczem, by ktoś był w nim faworytem – mówi Marek Wojciechowski z Jutrzenki Płock. – Zanosi się na wielką wojnę na parkiecie, z której nie wiadomo kto wyjdzie zwycięsko. Jutrzenka ma w pamięci mecz z maja i każdy wydaje się być zmobilizowany na 120%, co daje się odczuć po wypowiedziach zawodniczek oraz trenerów – przyznaje.

– Nasza forma rośnie z dnia na dzień, zespół bardzo ciężko pracuje i udowadnia sam sobie, że drzemie w nas wszystkich ogromny potencjał – mówi trener Marcin Krysiak. – Do sobotniego spotkania podchodzimy z ogromnym szacunkiem, ponieważ przeciwnik nie należy do łatwych. My i Sośnica wiemy, że ten mecz jest bardzo ważny w kontekście utrzymania się w lidze. Nie da się tego ukryć, że tutaj trzeba będzie się po prostu wnieść na wyżyny. Ale to my gramy u siebie, doskonale wiemy, co należy zrobić by odnieść sukces, dlatego wszystkie siły rzucamy na najbliższą sobotę – z wiarą dodaje trener.

– Przed nami kolejny mecz ligowy, tym razem zagramy z Sośnicą Gliwice – mówi bramkarka Justyna Brudzyńska. – Zdajemy sobie sprawę, że coś trzeba wyrównać za poprzedni sezon. Ale tak, jak do każdego meczu, podchodzimy pewne siebie i na 120% zmotywowane. Wiemy o co i dla kogo gramy. Z meczu na mecz idzie nam coraz lepiej i mam nadzieję, że tak będzie zawsze. Nasze zaangażowanie w treningi i ciężka praca musi zaowocować zdobyczą kolejnych punktów, które muszą tym razem zostać w Płocku – podsumowuje bramkarka Jutrzenki.

W sobotę, poza wydarzeniami sportowymi, przed meczem będą zbierane będą produkty dla dziewięcioosobowej rodziny, którą MMKS Jutrzenka Płock i jej kibice wraz z Płockim Stowarzyszeniem Sympatyków Piłki Ręcznej chcą wesprzeć swoją pomocą, poprzez Szlachetną Paczkę. – Zachęcamy do przyjścia na halę w celu wsparcia drużyny, ale także potrzebującej rodziny – mówi Marek Wojciechowski. Więcej informacji o tym, czego potrzebuje rodzina znajdziecie na STRONIE.

MMKS Jutrzenka Płock – SPR Sośnica Gliwice, sobota 26 listopada, godzina 16:00 w hali sportowej SP 16 w Płocku, przy ul. Piasta Kołodzieja 7.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji