Józefowicz, Urbańska, Stokłosa – muzyczne hity Teatru Buffo w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Szykuje się spora gratka dla miłośników niesamowitych spektakli Teatru BUFFO. Na zaproszenie PKN ORLEN artyści wystąpią już 7 kwietnia. Usłyszymy utwory muzyczne w spektaklu “Hity Buffo”, składające się z najlepszych piosenek z cyklu widowisk artystycznych pt. „Wieczory w Buffo”. Bilety są dofinansowane przez płocki koncern – kupimy je w bardzo atrakcyjnej cenie.

Któż nie pamięta słynnego “Metra” w wykonaniu artystów Teatru Buffo? Do dzisiaj przyciągają widzów niesamowite wykonania utworów, które spora część publiczności zna już na pamięć. To właśnie połączenie świetnych utworów, doskonałego wykonania i oprawy wizualnej stanowi o jakości całej grupy, która zasłynęła również cyklem widowisk artystycznych pt. “Wieczory w Buffo”.

Wkrótce przekonać się o tym będą mogli widzowie, którzy zasiądą w płockiej ORLEN Arenie. Wśród gwiazd zobaczymy m.in. Janusza Józefowicza – autora scenariusza oraz choreografii spektaklu, Nataszę Urbańską – piosenkarkę, tancerkę, aktorkę filmową, telewizyjną i teatralno-musicalową oraz odpowiedzialnego za opracowanie i kierownictwo muzyczne, znakomitego kompozytora i dyrygenta Janusza Stokłosę. Artystom towarzyszyć będzie Płocka Orkiestra Symfoniczna.

A co w programie? Jak informują organizatorzy, koncert rozpoczną hity z wieczoru latynoskiego, następnie zostaną zaprezentowane piosenki rosyjskie, hity anglojęzyczne oraz wariacje na temat klimatów bałkańskich. – Zdaniem artystów, dla widzów będzie to fantastyczna podróż do krainy wyobraźni, gdzie Janusz Stokłosa oczaruje nowymi aranżacjami, a Janusz Józefowicz zaskoczy pomysłową inscenizacją oraz brawurową choreografią – zapewniają organizatorzy.

Na blisko dwugodzinny koncert złożą się utwory takie jak: „Byłam różą”, „Prawy do lewego”, “Biełyje rozy”, “Simple The Best” Tiny Turner oraz „Mambo Italiano”, „Fra di nori”, „Time to say goodbay”, „Be Italian”, „Bohemian rapsody”, „She bangs” czy „Strange”. Na scenie wystąpią artyści Studio Buffo oraz Jerzy Grzechnik, Maria Tyszkiewicz, Natalia Kujawa, Natalia Srokocz, Mateusz Jakubiec, Katarzyna Granecka, Mariola Napieralska, Dominik Ochociński.

Spektakl odbędzie się 7 kwietnia dwukrotnie – pierwszy koncert odbędzie się o godz. 16, natomiast drugi o godz. 20.

Występ Teatru Buffo to z pewnością jedna z największych inicjatyw realizowanych w bieżącym roku przez PKN ORLEN w ramach działań zaplanowanych przez Koncern pod hasłem „ORLEN dla Płocka – kultura z pasją”.

Bilety na koncert, który został dofinansowany przez PKN ORLEN, będzie można kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach. Po 25 zł zapłacą osoby dorosłe, natomiast 15 zł osoby, którym przysługuje bilet ulgowy tj. dzieci, uczniowie i studenci. W wolnej sprzedaży bilety będą do nabycia od poniedziałku 12 marca 2018 r. na stronie www.bilety24.pl oraz w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej przy ul. Bielskiej 9/11.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji