Jeszcze możesz kupić bilety na kabaret Jurki!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już niebawem w NK Przedwiośnie pojawi się kabaret Jurki wraz ze swoim programem “Święta polskie”. Bilety już można nabywać w kasach kina. Dla tych, którzy przyjdą w większym gronie, czeka niespodzianka!

Kabaret Jurki wystąpi 7 kwietnia o godz. 18 w NK Przedwiośnie. Bilety na to wydarzenie można nabyć w kasie kina w cenie 65 i 60 zł. Dla tych, którzy zdecydują się wybrać na kabaret w większym, 8-osobowym gronie, przewidziana jest obniżka – bilety będą w cenie 50 złotych.

Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka “Marylka” Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena).

Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po “materiał ludzki”, rozumiany zarówno jako obserwacja ludzkich zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu – na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

KUP BILETY

Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy,a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie ? O czym rozmawiać przy grobach? I co robi Ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji