Jesteś kibicem Jutrzenki Płock? Pomóż spełnić marzenia zespołu!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

MMKS Jutrzenka Płock to klub, który intensywnie rozwija się od ponad roku. Podejmuje nowe działania, mające na celu rozwój zespołu i jego zawodniczek. Kilka dni temu Jutrzenka dołączyła do projektu, który ma pomóc spełnić jej marzenia – zorganizować obóz sportowy dla całej drużyny.

W tych sportowych marzeniach mają wesprzeć ją kibice. I to w bardzo prosty sposób. Otóż płocki zespól przystąpił do projektu, którego organizatorem jest firma faniMami. Na czym on dokładnie polega? Na pewno każdy z nas robi zakupy. Coraz więcej osób korzysta z zakupów przez Internet. Jest to wygodniejsze i z pewnością oszczędza wiele czasu. Od teraz, poprzez robienie zakupów internetowych, będzie można pomóc Jutrzence, gdyż dany procent kwoty zakupu zostanie przeznaczony właśnie na jej potrzeby. W tym przypadku jest to organizacja obozu sportowego, który ma się odbyć przy okazji ferii zimowych.

– Sam już włączyłem się do tego projektu i nie zajmuje to wiele czasu, czy też nie ponoszę żadnych kosztów. Wręcz przeciwnie, koszty są mniejsze niż w innych wypadkach i jest wiele rabatów, z których warto korzystać. Mam nadzieję, że wraz z pomocą kibiców uda nam się zorganizować taki obóz, na którym zależy każdej dziewczynie będącej w naszym klubie – zachęca do udziału w akcji Marek Wojciechowski.
By pomóc w organizacji obozu sportowego płockiemu klubowi, wystarczy wejść na tę STRONĘ, oznaczyć, że chce się pomóc MMKS Jutrzence Płock i rozpocząć zakupy. Przy każdym sklepie można znaleźć informację, odnośnie tego, jaki procent od zakupu będzie wspierał płocką drużynę.
Organizacja każdego obozu sportowego jest wyzwaniem, szczególnie tym finansowym. Niewiele grup może sobie na to pozwolić. Kiedyś obozy były dla wszystkich. Każdy sportowiec mógł z nich korzystać. Dziś połączenie grupy juniorek z seniorkami nie jest łatwe. Ale to właśnie kibice mogą pomóc Jutrzence w realizacji tego marzenia. Wystarczy niewiele – odrobina chęci i to wszystko. Dla dziewczyn z drużyny będzie to z pewnością ogromna radość, ale i okazja do treningu, którego efekty z pewnością zobaczymy na parkiecie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji