Jakie rabaty w Galerii Mazovia już za tydzień?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak już pisaliśmy, na majowy weekend Galeria Mazovia przygotowała wiele okazji zakupowych. Będzie można skorzystać z promocji i rabatów, nawet do 40%. Można też otrzymać prezent, jeśli kupimy kartę podarunkową.


Jeśli nie macie pomysłu na wymarzony prezent dla bliskiej osoby, możecie skorzystać z propozycji płockiej Galerii Mazovia i zrobić tam zakupy w dniach 12-14 maja br. Oprócz bogatej oferty, znajdziecie sporo niespodzianek.

Już od piątku, 12 maja, Galeria Mazovia zaprasza na majowy Weekend pełen okazji, podczas którego będzie można skorzystać z przygotowanych przez sklepy promocji oraz rabatów nawet do 40%. Dodatkową atrakcją jest przygotowany prezent przez Galerię Mazovia dla każdej osoby, która zakupi w dniach od 12 do 14 maja kartę podarunkową w kwocie 100 zł.

– Akcja ma na celu między innymi promocję karty podarunkowej, która stanowi wyjątkowy prezent i daje możliwość wyboru skorzystania z szerokiej oferty proponowanej przez sklepy na terenie Galerii Mazovia – mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Mazovia.

Dzień Matki i Dzień Dziecka już wkrótce, a sezon komunijny w pełni, warto więc skorzystać z oferty wyjątkowych prezentów i zajrzeć za niespełna tydzień do płockiej galerii.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji