Jak znaleźć idealny dom lub mieszkanie?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nowoczesne biuro nieruchomości musi nie tylko posiadać pełen wachlarz ofert sprzedaży czy wynajmu, ale i umiejętnie je przedstawić. W naszym nowym cyklu Biuro Nieruchomości Idea Małgorzata Żółtowska zaprezentuje oferty na wymarzone mieszkanie czy dom. Może znajdziecie wśród nich coś dla siebie?

Małgorzata Żółtowska, właścicielka Biura Nieruchomości Idea, mieszczącego się w otwartej niedawno Przetworni, otworzyła swoje biuro, m.in. po to, żeby zbudować lepszy wizerunek pośrednika. To właśnie dlatego w jej ofercie znajdziemy między innymi wizyty wirtualne, dzięki którym możemy szczegółowo obejrzeć daną ofertę bez wychodzenia z domu i zaoszczędzić czas klienta. Wszystkie zdjęcia nieruchomości są wykonywane najnowocześniejszym sprzętem, a oferty prezentowane z należytą starannością i dbałością.

Mieszkania w 3D, niska prowizja… Idea – nowoczesne biuro nieruchomości

Dla klientów na pewno ważną sprawą jest bardzo niska prowizja dla sprzedającego. W Biurze Nieruchomości Idea zapłacimy jedynie 1 zł przy sprzedaży. – Chodzi o to, żeby cena nieruchomości nie była sztucznie zawyżana ze względu na powszechne płacenie prowizji od dwóch stron – tłumaczy Małgorzata Żółtowska.

Jakie oferty na dzisiaj proponuje biuro nieruchomości? Zobaczcie poniżej, być może znajdziecie coś dla siebie.

3_mieszkaniebielska2_mieszkaniedobrzynska1_domslupno4_mieszkanie_podolszyce5_domzielony jar6_dombrudzenduzy

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje

Koncerty
Ruszyły zapisy na KATORGĘ!

Studencki Festiwal Piosenki “Katorga” jest doskonale znaną imprezą wszystkim miłośnikom lokalnych zespołów i wokalistów. Wydarzenie jest wstępem do Juwenaliów, gdyż zwycięzca festiwalowego…