REKLAMA

Jak wyglądały półkolonie językowe dla dzieci?

REKLAMA

Szkoła Języków Obcych Centrum Edukacji zorganizowała w te wakacje dla dzieci cykl półkolonii językowych. W ramach pierwszego turnusu z językiem angielskim, dzieci spotkały się między innymi z dziennikarzem PetroNews.

Na początku lipca w Centrum Edukacji odbył się pierwszy turnus półkolonii językowych dla dzieci między 5. a 10. rokiem życia. Szkoła Języków Obcych organizuje takie półkolonie już od 5 lat, żeby zapewniając dobrą zabawę dzieciom w wakacje, nauczyć je podstaw wybranego języka obcego.

Pierwszy turnus półkolonii poświęcony był nauce języka angielskiego i to w jego trakcie do udziału w zajęciach zaproszono dziennikarza PetroNews, który opowiedział młodym ludziom o pracy w mediach, a także przedstawił podstawy nagrywania filmików na portal YouTube.Szkoła Języków Obcych nie ograniczyła się do przygotowania półkolonii z językiem angielskim. Organizatorzy pomyśleli także o zajęciach z języka hiszpańskiego oraz włoskiego, które mogą przydać się podczas wyjazdów wakacyjnych.

Dla dzieci zaplanowano nie tylko spotkania z różnymi ciekawymi ludźmi, ale też między innymi rejs statkiem, warsztaty taneczne czy wizytę w ZOO i Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej, a wszystko to połączone z nauką języków. Takie podejście zapewnia młodym ludziom nie tylko mile spędzony czas w wakacje, ale również jest efektywnym sposobem na naukę tak przydatnych obecnie języków obcych.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU