REKLAMA

Jak wygląda zderzenie z ciężarówką? Zobaczcie wypadek w pobliżu Drobina [FILM]

REKLAMA

Na polskich drogach często dochodzi do wypadków. Te najtragiczniejsze w skutkach zazwyczaj mają miejsce, gdy samochód osobowy zderzy się z ogromnym tirem. Do takiego właśnie zdarzenia doszło ostatnio w pobliżu Drobina, w miejscowości Unierzyż.

Do tego wypadku doszło 23 maja w miejscowości Unierzyż, około 25 kilometrów od Drobina. Zderzyły się tam trzy ciężarówki i samochód osobowy. Ranne zostały dwie osoby, w tym jedna ciężko – konieczny był  transport ciężko rannego kierowcy ciężarówki śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Poszkodowany został także kierowca skody suberb, o wyjątkowym szczęściu mogą mówić kierowcy pozostałych dwóch ciągników siodłowych, którzy sami opuścili pojazdy i nie zostali ranni w tym zdarzeniu.Działania służb na miejscu zdarzenia trwały aż 10 godzin, konieczna była interwencja 42 strażaków, Zespołów Ratownictwa Medycznego i policji.

Zobaczcie nagranie z tego wypadku i… zachowajcie ostrożność na drogach.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Anonim says:

  Unerzyż to na trasie Glinojeck-Strzegowo

 2. Anonim says:

  oczywiście bmw

 3. kawix says:

  i taki kierowca osobobówki powinien sam za te samochody oddac i zapłacic za zniszczony towar!! ubezpieczenie powinno tylko pokrycz leczenie poszkodowanych. wtedy by myslenie kierowców sie zmieniło

 4. Anonim says:

  To niech uwazaja jak jezdza bo wszedzie im sie spieszy chyba na tamten swiat

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU