Jak wprowadzić swoją firmę do Internetu?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chcesz wprowadzić swoją firmę do mediów społecznościowych? Mieć profil na Facebooku, Instagramie czy Snapchacie? A może nie wiesz, w jaki sposób prowadzić taką stronę? Jeśli tak, to kwietniowy czwartek social media jest dla ciebie.

Już 28 kwietnia w klubie POOFA po raz drugi spotkają się pracownicy agencji social media, freelencerzy, specjaliści od PR, właściciele biznesów i sklepów internetowych, a także ludzie, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w social media. Tym razem organizatorzy i prelegenci postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak radzić sobie podczas kryzysu w mediach społecznościowych oraz dlaczego warto monitorować naszą markę w Internecie. Na “Czwartek Social Media w Płocku” przyjadą:

  • Monika Czaplicka – znana w Polsce ekspertka od kryzysów w social media, autorka książki “Zarządzanie kryzysem w social media”
  • Jagoda Prętnicka-Markiewicz – reprezentuje firmę Senti One. Opowie o tym, dlaczego opłaca się monitorować swoją markę w Internecie.
  • Piotr Kosek – youtuber prowadzący kanał “Astrofaza”, płocczanin, zaprezentuje się w bloku “Rób Internety w Płocku”, udzieli wywiadu na temat swoich doświadczeń w prowadzeniu vloga.

Spotkanie “Czwartek Social Media w Płocku” jest bezpłatne i odbędzie się 28 kwietnia o godz 17 w klubie POOFA. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji