Od poniedziałku miłośnicy nowego auta spod marki Hyundai będą mieli możliwość skorzystania z atrakcji, jakie przygotowano na Tydzień Otwarty KONA. Atrakcje czekają salonie Hyundai w Płocku od 5 do 10 marca.

KONA – nowy SUV Hyundai z tego rocznika jest już w sprzedaży. Jak informuje producent, model jest dostępny z silnikiem turbo GDi w czterech wersjach wyposażenia oraz 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów w standardzie.

W zależności od wersji, model KONA może być także wyposażony w napęd 4×4, 7-stopniową dwusprzęgłową skrzynię biegów, nawigację z 8-calowym ekranem dotykowym, nowy, wiodącej klasy system nagłośnienia firmy KRELL oraz liczne systemy bezpieczeństwa czynnego. KONA wyróżnia się smukłą sylwetką oraz ciekawymi elementami stylistycznymi, jak np. podwójne reflektory LED. Dzięki możliwości dobrania dachu w kolorze Phantom Black lub Dark Knight oraz różnych wariantów kolorystycznych wnętrza, KONA nabierze wyjątkowego charakteru, idealnie dopasowanego do kierowcy.

O tym, jak świetne jest to auto, będziecie mogli przekonać się podczas Tygodnia Otwartego KONA, gdzie w dniach 5-10 marca marka przygotowała atrakcyjną ofertę na nowy model KONA, reprezentujący segment B-SUV, który trafił do sprzedaży na początku roku.

Jak jeździ się nowym Hyundaiem po Płocku?

Jak zapewnia producent, KONA to samochód, który jest wyrazem nowoczesnego stylu życia w zurbanizowanym świecie.

Podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać ze specjalnego pakietu korzyści na model KONA, składającego się z promocyjnego ubezpieczenia i atrakcyjnego finansowania. Promocyjne formy finansowania w Hyundai Finance to:

 • Kredyt od 0%,
 • Kredyt 50/50,
 • Kredyt 3 x 33
 • Kredyt Easy Move On z gwarancją odkupu samochodu.
 • Promocyjne ubezpieczenie wynosi 2,99%.
 • Klient może także uzyskać 2 tys. zł za odkup używanego auta.

Atrakcyjną opcją jest także zakup modelu z rocznika 2017 w specjalnej wersji Premiere. Taki samochód w wersji wyposażeniowej Comfort będzie miał dodatkowo 7-calowy wyświetlacz LCD. Oznacza to, że w porównaniu z modelem o takim samym wyposażeniu wyprodukowanym w 2018 roku, realna korzyść wyniesie 2,9 tys. zł.

Z kolei wybierając takie samo auto w wersji wyposażeniowej Style, Klient otrzymuje dodatkowo nawigację i system nagłośnienia KRELL, zyskując 3,7 tys. zł.

Nowy model KONA został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o ludziach prowadzących aktywny styl życia, z dbałością o bezpieczeństwo zarówno kierowcy jak i pasażerów. Lista systemów zwiększających bezpieczeństwo obejmuje m.in. opracowany przez Hyundaia system autonomicznego hamowania awaryjnego wraz z funkcją wykrywania pieszych, funkcję wykrywania obiektów w martwym polu widzenia kierowcy, system ostrzegania o ruchu poprzecznym, asystenta utrzymywania pasa ruchu, system kontroli poziomu uwagi kierowcy, statyczne doświetlenie zakrętów oraz automatyczne światła drogowe. W połowie roku Hyundai wprowadzi do sprzedaży model KONA w wersji z napędem elektrycznym – KONA Electric.

– W dniach 5-10 marca zapraszamy do salonu Hyundai Auto Forum na jazdy testowe podczas Tygodnia Otwartego KONA – mówią w Auto Forum Płock. – Nasi handlowcy chętnie udzielą wyczerpujących informacji odnośnie modelu i zaproszą na jazdy testowe.  Warto też śledzić nasz fanpage, na którym ogłosimy konkurs dla wszystkich osób, które wezmą udział w jazdach testowych podczas Tygodnia Otwartego KONA. Dodatkowo z okazji Dnia Kobiet – dla Pań, które zakupią samochód w dniu 8 marca br. przewidzieliśmy miłą niespodziankę – zachęcają w płockim salonie Hyundai.

Tydzień Otwarty w Auto Forum Hyundai potrwa:

 • 5-9 marca 2018, poniedziałek-piątek godz. 9.00 – 19.00
 • 10 marca 2018, sobota godz. 9.00 -18.00.

Podczas Tygodnia Otwartego poznać możecie również KONA Electric:

 • Nowy model KONA Electric pierwszym w pełni elektrycznym, subkompaktowym SUV-em na europejskim rynku.
 • Nowy Hyundai KONA Electric to samochód bez kompromisów, łączący w sobie nowoczesną stylistkę i bezemisyjny napęd elektryczny.
 • Nowy model w gamie ekologicznych pojazdów Hyundaia jest dostępny w dwóch wersjach napędu, o zasięgu do 470 km.
 • Pierwszy w pełni elektryczny, subkompaktowy SUV ma wyjątkową stylistykę nadwozia z zabudowaną, pełną osłoną chłodnicy.
 • W samochodzie zastosowano dedykowaną, centralną konsolę, służącą do intuicyjnej obsługi modułu shift-by-wire.
 • Przestronność modelu zapewnia wysoki komfort użytkowania auta na co dzień.
 • Na nowym, siedmiocalowym ekranie oraz wyświetlaczu head-up prezentowane są najważniejsze informacje na temat jazdy.
 • Model KONA Electric wyposażony jest w szereg aktywnych systemów bezpieczeństwa, oferowanych w ramach pakietu Hyundai SmartSense.
Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji