REKLAMA

IRA zagra z Płocką Orkiestrą Symfoniczną

REKLAMA

Za nieco ponad dwa tygodnie Płocka Orkiestra Symfoniczna zagra wraz z legendarnym zespołem IRA. Koncert odbędzie się tuż obok Płocka, w Maszewie Dużym.

16 lutego o godzinie 18 w Hali widowiskowo-sportowej w Maszewie Dużym odbędzie się koncert „IRA Akustycznie”. Na koncert zapraszają wszystkich melomanów z Płocka i okolic Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej oraz Płocka Orkiestra Symfoniczna.

– IRA jest jak dobre wino, im starsze, tym lepsze. Koncerty legendy polskiej sceny rockowej ukazują na sali koncertowej niezwykle magiczną, a zarazem gorącą atmosferę – zachęcają organizatorzy.

Podczas wydarzenia artyści zaprezentują delikatniejszą i nieco bardziej liryczną wersję zespołu IRA pod batutą Jacka Piskorza wraz z płockimi symfonikami. Usłyszymy nowe, symfoniczne aranżacje doskonale znanych utworów jak „Wiara”, „Mój dom”, „Ona jest ze snu”, „Szczęśliwego Nowego Yorku” i wiele innych.

Dystrybucja biletów:

  • Sklep Sportowy „Dagna” (Płock, ul. Jachowicza 49)
  • Sklep muzyczny Jacek Kamiński (Płock, ul. Królewiecka 25, paw. 3-4)
  • Bileteria (Płock, ul. Jakubowskiego 10)
  • Kasa Biletowa POS (Płock ul. Bielska 9/11)
  • GOKiS Stara Biała (Biała, ul. Jana Kazimierza 1)
  • Hala sportowo-widowiskowa (Maszewo Duże, ul. Sportowa 7A)

Rezerwacja: bilety@starabiala.pl16 lutego, godzina 18, Hala widowiskowo-sportowa w Maszewie Dużym, ul. Sportowa 7A. Otwarcie hali o godzinie 17.

IRA

IRA to jeden z najbardziej znanych polskich zespołów lat 90, założony w 1987 w Radomiu przez gitarzystę Kubę Płucisza, który w swoim dorobku muzycznym posiada trzy złote płyty i jedną platynową.

Grupa IRA pochodzi z Radomia, ich debiutem był udział na festiwalu w Opolu w 1988 roku, 2 lata po tym wydarzeniu wydali swój debiutancki album „IRA”. Przełomową chwilą w karierze zespołu był 1991 rok, w którym ukazał się album „Mój dom” podbijający wszelkie rekordy popularności.

Kolejne lata działalności grupy były szeregiem sukcesów, czego potwierdzeniem było wydanie płyty „1993”, a także koncert z grupą Aerosmith w Polsce. Miniony rok był dla zespołu bardzo ważnym, gdyż obchodzili jubileusz 30-lecia. Koncert „IRA AKUSTYCZNIE” jest obrazem całej działalności zespołu, który prezentuje największe hity podczas występów na salach koncertowych.

fot. orkiestraplock.pl

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU