II Bieg Charytatywny ”Razem dla Autyzmu”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Alejki Parku Północnego już po raz kolejny zamienią się w trasę biegową. Tym razem za sprawą II Biegu Charytatywnego “Razem Dla Autyzmu”.

Wydarzenie będzie miało miejsce 2 kwietnia br. Data nie jest przypadkowa, bowiem tego dnia, co roku obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Głównym punktem programu będzie odpłatny Bieg Charytatywny na dystansie ok 5 km (około 5 okrążeń alejkami parku). Rozgrzewkę poprowadzi instruktorka fitness – Małgorzata Daszkiewicz. Start przewidziano na godz. 11.

Najmłodsi będą mogli sprawdzić swoje siły w “Biegu Krasnala”, na dystansie ok. 100 m. Rywalizacja dla dzieci (bez zapisów i opłat) odbędzie się przed głównym biegiem.

Organizatorzy przewidują dla każdego uczestnika pamiątkowe medale. Dwa puchary trafią w ręce zawodnika oraz zawodniczki, którzy jako pierwsi dobiegną do mety. Wśród pozostałych uczestników zostaną wylosowane upominki. Biuro Zawodów będzie zlokalizowane w Szkole Podstawowej nr 23, tuż przy parku. Całość zaplanowana jest w godzinach od 9 do 13.

Aby wziąć udział w Biegu Charytatywnym, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji