Już niedługo w NK Przedwiośnie “Disaster Artist” – film opowiadający o Tommym Wiseau, reżyserze legendarnego “The Room”, najgorszego filmu w historii kina. Co jeszcze zobaczymy w repertuarze?

Nowe oblicze Greya

9 lutego NK Przedwiośnie zaprasza na jeden z najbardziej gorących tytułów roku, czyli “Nowe Oblicze Greya” w wersji z napisami.

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.
REŻYSERIA: James Foley OBSADA: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Rita Ora

Disaster Artist

Druga premierowa propozycja to “Disaster Artist” w wersji z napisami.

“Disaster Artist” – opowiada prawdziwą, tragikomiczną historię początkującego twórcy filmowego i niesławnego wyrzutka Hollywoodu, Tommy’ego Wiseau — artysty, który realizował swoją pasję w co najmniej dyskusyjny sposób. Reżyser James Franco („Kiedy umieram”, „Dziecię boże”) uczynił z niej afirmację przyjaźni, ekspresji artystycznej i pogoni za marzeniami na przekór przeciwnościom losu. Komediodramat „The Disaster Artist” oparty jest na bestsellerze Grega Sestero opisującym proces powstawania kultowego „najgorszego filmu na świecie” Tommy’ego Wiseau „The Room”. Ta niesamowita i przezabawna historia udowadnia, że legendą można zostać z różnych powodów. Nawet nie mając pojęcia o tym, co się robi, można zajść bardzo daleko.
REŻYSERIA: James Franco OBSADA: Alison Brie, Zac Efron, Sugar Lyn Beard

Miłość pisana Braillem

Od piątku również będzie można zobaczyć komedię “Miłość pisana Braillem” w wersji z dubbingiem.

12-letnia Marie, dobra uczennica i utalentowana wiolonczelistka ma pewien sekret – cierpi na nieuleczalną chorobę oczu. I chociaż na razie jeszcze w miarę normalnie funkcjonuje w życiu, to wie że wkrótce będzie zmuszona do życia w całkowitej ciemności. Rodzice zamierzają przenieść ją do szkoły dla niewidomych lecz Marie ma inne plany – zamierza zdać egzamin do prestiżowej szkoły muzycznej. Aby zrealizować ten plan prosi o pomoc nieśmiałego Victora – kolegę z klasy. Krok po kroku Victor stanie się oczami Marie a oboje przekonają się, że uczuć nic i nikt nie może zatrzymać. Kolejną premierową pozycją jest “Czarna Pantera”w wersji z dubbingiem lub z napisami.
REŻYSERIA: Michel Boujenah OBSADA: Alix Vaillot, Jean-Stan Du Pac, Charles Berling

Czarna Pantera

Od 14 lutego w naszym repertuarze znajdzie się też “Czarna Pantera” w wersji z dubbingiem lub z napisami.

Król T’Challa (Chadwick Boseman) powraca do Wakandy, odosobnionego a zarazem rozwiniętego technologicznie państwa, w nowej roli – przywódcy kraju. Wkrótce dowiaduje się jednak o wyzwaniu jakie otrzymał od konkurencyjnej frakcji, która chce przejąć władzę. Gdy dwóch wrogów zaczyna spiskować w celu zniszczenia Wakandy, Czarna Pantera musi sprzymierzyć się z agentem C.I.A. Everettem K. Rossem (Martin Freeman) i “Dora Milaje”, członkami służb specjalnych, by uchronić kraj przed wciągnięciem w światowy konflikt.
REŻYSERIA: Ryan Coogler OBSADA: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyon g’o

Bajkoranki: Miś Bamse i córka wiedźmy

W sobotę i w niedzielę (10 i 11 lutego) o godzinie 11 w ramach Bajkoranków zostanie wyświetlona animacja “Miś Bamse i córka wiedźmy” w wersji z dubbingiem.

Zły Krezus znajduje złoto w tamie bobrów. Postanawia je wykraść, ale najpierw musi unieszkodliwić niedźwiedzia Bamse. Wysyła więc córkę czarownicy Lovę, aby zaczarowała misia. W tym czasie Krezus planuje zburzyć tamę bobrów i ukraść zgromadzony tam skarb. Bamse i przyjaciele muszą współpracować, aby powstrzymać chciwego Krezusa i nie dopuścić do zalania wioski.
REŻYSERIA: Christian Ryltenius, Maria Blom OBSADA: Dennis Storhoi, Jonas Karlsson, Peter Haber
Podczas seansów odbędzie się losowanie nagród HAPPY SETATS. Bilety na seans w cenie 12 złotych.

Spotkania Filmowe: Manifesto

W poniedziałek o godzinie 18:30 w ramach Spotkań Filmowych odbędzie się pokaz filmu “Manifesto” w wersji z napisami.

Aktorski masterclass w wykonaniu Cate Blanchett . Aktorka wciela się w aż 13 różnych postaci: gospodyni domowej, nauczycielki, robotnicy, wdowy, wokalistki punkowego zespołu, bezdomnego mężczyzny czy reporterki telewizyjnej. Każdy z jej bohaterów wygłasza na ekranie fragmenty słynnych artystycznych manifestów autorstwa pisarzy i reżyserów, malarzy i tancerzy, rzeźbiarzy i poetów, filozofów i architektów.
REŻYSERIA: Julian Rosefeldt OBSADA: Cate Blanchett, Erika Bauer, Ruby Bustamante
Przed seansem zapraszamy na herbatę i ciastko. Bilety w cenie 15 złotych.

Portret Kobiety: Plan B

We wtorek o godzinie 18:00 podczas Portretu Kobiety będzie można obejrzeć komediodramat Kingi Dębskiej “Plan B”.

Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!
REŻYSERIA: Kinga Dębska OBSADA: Roma Gąsiorowska – Żurawska, Kinga Preis, Marcin Dorociński
Przed seansem zapraszamy na słodki poczęstunek – herbatę oraz ciastka przygotowane przez Lekkie Ciacho. Odbędzie się również konkurs HAPPY SEATS.
Bilety na seans w cenie 15 złotych.

Rodzinne Oglądanie: Miłość pisana Braillem

W środę w ramach Rodzinnego Oglądania o godzinie 13:30 NK Przedwiośnie zaprasza na film “Miłość pisana Braillem” w wersji z dubbingiem. Młoda wiolonczelistka Marie dowiaduje się, że może całkowicie stracić wzrok. Niespodziewanie zakochuje się w niej rezolutny Victor.
Bilety na seans w cenie 15 złotych.

Walentynki

W środę, 14 lutego, ekipa NK Przedwiośnie zaprasza do skorzystania z naszej oferty walentynkowej. W tym dniu na wybranych seansach obowiązuje promocja Wtorki dla Par.
Promocją objęte zostały seanse:

  • “Pełnia życia” napisy – godzina 16:20,
  • “Disaster Artist” napisy – godzina 17:00,
  • “Podatek od miłości” – godzina 18:30,
  • “Plan B” – godzina 19:00.

Oprócz seansów filmowych, przygotowano również słodkie niespodzianki oraz konkursy happy seats, w których można wygrać ciekawe nagrody ufundowane przez kino. Dodatkowo do rozlosowania są dwa vouchery na przepyszną kolacje do kręgielni ENBO Club.

Młodszych widzów wraz z rodzinami wciąż NK Przedwiośnie zaprasza na następujące filmy:

  • animację “Gnomy rozrabiają” w wersji z dubbingiem – Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Dom, w którym mieszka skrywa pewną tajemnicę – kolekcja krasnali ogrodowych okazuję się być grupą legendarnych strażników,
  • animację “Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska” – Maja postanawia przeciwstawić się poleceniom Cesarzowej. W tym celu startuje w sportowych igrzyskach,
  • film familijny “Cudowny chłopak” w wersji z dubbingiem – Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Ponadto w repertuarze wciąż pozostają:

  • komedia romantyczna “Podatek od miłości” – Klara ściga cynicznego i pełnego uroku oszusta podatkowego. Po pewnym czasie traci kontrolę i zakochuje się w mężczyźnie,
  • dramat “Pełnia życia” w wersji z napisami – Młody, pełen życia mężczyzna zapada na chorobę, która powoduje paraliż.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji