REKLAMA

Halloweenowy repertuar i Święto Kina w Heliosie!

REKLAMA

Tradycyjnie w ostatni weekend października kina Helios zapraszają wszystkich fanów kina grozy na wyjątkowy repertuar przygotowany głównie z myślą o nich. To wyjątkowy czas kiedy ciemność na salach kinowych nabierze szczególnego znaczenia, a prezentowane filmy zapadną na długo w pamięć. Dla tych z widzów, którzy preferują inne gatunkowo kino, Helios ma w zanadrzu wiele ciekawych propozycji. Zapraszamy życząc udanych seansów!

„Halloween. Finał” to pierwsza z propozycji premierowych nadchodzącego weekendu. Widzowie kolejny raz staną twarzą w twarz z Michaelem Myersem. Cztery lata po wydarzeniach z ubiegłorocznego „Halloween Zabija”, Laurie mieszka z wnuczką i kończy pisać swój pamiętnik. Michael Myers nie był widziany od tamtej pory. Laurie, po tym jak pozwoliła, aby widmo Michaela determinowało jej życie przez dekady, postanowiła wyzwolić się od strachu i zapanować nad swoim życiem. Jednak teraz Laurie musi stanąć do ostatecznej konfrontacji ze złem, raz na zawsze!

PowiązaneTematy

Druga mrożąca krew w żyłach premiera to „Egzorcyzmy siostry Ann” historia młodej zakonnicy, która na skutek wydarzeń z dzieciństwa zyskała pewien dar i stała się pierwszą w historii kobietą, której Kościół katolicki zezwolił na wykonanie obrzędu egzorcyzmu. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Tylko ona jest w stanie stawić mu czoła. Nie jest to bowiem ich pierwsze spotkanie…

Nocne Maratony Filmowe Heliosjak co roku stawiają przed fanami horrorów nie lada dylemat. Do wyboru są dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów, w tym 5 przedpremierowych! 28 i 31 października widzowie mogą wybierać spośród wybranych na tę okazję tytułów.

W pierwszym zestawie:

  • “EGZORCYZMY SIOSTRY ANN”,
  • “SMAKOSZ ODRODZENIE”,
  • “LARWY”,
  • “NIE PATRZ w DÓŁ”.

Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy, a wśród nich:

  • “OPĘTANA”,
  • “GOŚCIE”,
  • “SIEDLISKO ZŁA”,
  • „APOKAWIXA”.

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć. Pytanie, na który z zestawów wystarczy widzom odwagi?

Dwayne Johnson zatrzęsie nie tylko Uniwersum DC, ale i niejednym kinem Helios! Nadchodzi „Black Adam”, historia o antagoniście Shazama, którego widzowie mieli już szansę zobaczyć na dużym ekranie. W trakcie poszukiwań pewnego artefaktu w jednej ze starożytnych świątyń, Black Adam zostaje przywołany na Ziemię. Do jego pojmania wyrusza grupa superbohaterów – Justice League of America. Jak zakończy się ta walka?

Dobrze znani młodym widzom bohaterowie animacji „Kopciuszek. Historia prawdziwa” powracają w nowym filmie „Kopciuszek i Kamień Życia”. Kopciuszek wraz z przyjaciółmi ruszają w pełną przygód wyprawę, aby odczarować księcia Alexa. Jedyny sposób to odnalezienie legendarnego Kamienia Życia. Na najmłodszych widzów czeka dużo magii i dobrej zabawy.

W ostatnim czasie polskie kino ma do zaoferowania widzom wiele różnorodnych gatunkowo produkcji. W repertuarze Helios kinomani znajdą cztery nowe filmy. Szalona komedia „BEJBIS” od twórców hitów „Lejdis” i „Testosteron”, które obejrzało miliony polskich widzów. Ogrom śmiechu i żartów sytuacyjnych w doborowej obsadzie.Dawid Ogrodnik nie raz udowodnił szerokiej publiczności, że jest aktorem wszechstronnym potrafiącym wcielić się w magnetyzujący sposób w każdą postać. Tak jest i w przypadku biografii księdza Jana Kaczkowskiego w filmie „Johnny”. To pełen ciepła film, który skruszy każde serce.

W najbliższą niedzielę, 30 października we wszystkich multipleksach i w wybranych kinach studyjnych bilety na każdy seans będą kosztować tylko 10 złotych. To jedyny taki dzień w roku, sieć kin Helios zaprasza swoich widzów do wspólnego świętowania. Święto Kina to ogólnopolska akcja, w której udział biorą największe sieci kin, a także minipleksy oraz kina jednosalowe. Jej ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej i promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich. Przy szalejących wszędzie cenach, branża kinowa wychodzi naprzeciw widzom, obniżając koszt wyjścia do kina, aby mogli skorzystać z rozrywki na najwyższym poziomie za symboliczną opłatą.

Repertuar podczas Święta Kina będzie naprawdę bogaty – każdy znajdzie coś dla siebie! Na fanów rodzimej kinematografii czekać będą: poruszający film biograficzny „Ania”, nagrodzony podczas tegorocznego Festiwalu w Gdyni film „Johnny” oraz „Bejbis” – najnowsza komedia w reżyserii Andrzeja Saramonowicza. Ponadto widzowie będą mogli wybrać się na animację „Kopciuszek i kamień życia”, brawurową produkcję „Black Adam”, a także mrożące krew w żyłach horrory: „Egzorcyzmy siostry Ann” i „Halloween Ends”.

31 października w Kinie Konesera „Niewiniątka” – trzymający w napięciu, niepokojący, a przez niektórych krytyków okrzyknięty skandynawskim Stranger Things. W małym norweskim miasteczku w sezonie białych nocy i niekończących się polarnych dni, dzieci spędzają beztrosko czas szukając wakacyjnych przygód. Główna bohaterka zaczyna rozumieć, że z nowymi przyjaciółmi łączy ją wyjątkowa i niebezpieczna więź.

3 listopada w ramach cyklu Kultura Dostępna zostanie zaprezentowany metafizyczny dramat „Przejście”. W wyniku nawałnicy uszkodzony zostaje most, łączący świat żywych ze światem umarłych. W związku z tym, do Marii – głównej bohaterki, wiadomość o jej śmierci dociera z opóźnieniem. Pogodzenie się z tym faktem ma jej oraz jej bliskim przynieść ulgę. Ale Maria buntuje się i nie godzi się na śmierć.

Po szczegółowe informacje dotyczące super-repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU