Halina Kunicka w NK Przedwiośnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wyjątkową niespodziankę przygotowało NoveKino Przedwiośnie na Dzień Matki. Z tej okazji usłyszymy „Orkiestry dęte” czy „To były piękne dni” w wykonaniu Haliny Kunickiej.
Piosenkarka już od ponad 50 lat zachwyca na scenie. Kochana przez publiczność, zawsze jest w znakomitej formie.

Podczas koncertu, który zaplanowano na 27 maja (sobota) o godz. 17, zobaczymy i usłyszymy ponad godzinny recital, w którym Halina Kunicka śpiewa swoje największe przeboje: „Orkiestry dęte”, “To były piękne dni”, „Od nocy do nocy” (melodia z filmu “Noce i dnie”), „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Lato, lato”,, “O, gwiazdo miłości” i wiele innych.

Halina Kunicka urodziła się we Lwowie. Z wykształcenia jest prawnikiem: ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 60. i 70. była jedną z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. Śpiewała także w USA, w paryskiej Olimpii, w Kanadzie, Australii, w całej Europie. Nagrała 12 płyt, w tym trzy Złote Płyty, które rozeszły się w ponad milionie sprzedanych egzemplarzy!

Jej piosenki śpiewała i nadal śpiewa cała Polska, albowiem Halina Kunicka z wielkim powodzeniem wciąż występuje.

Pani Halina pochodzi z muzycznej rodziny. Jej mężem był znakomity konferansjer i pisarz – Lucjan Kydryński, synem jest dziennikarz radiowy Marcin Kydryński, a synową – piosenkarka Anna Maria Jopek.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie, które mogą być również świetnym prezentem dla mam, są do nabycia w kasie NK Przedwiośnie w cenie 55 zł. Bilet grupowy dla minimum 15 osób – 45 zł od osoby. Kino nie prowadzi rezerwacji biletów.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji