NoveKino Przedwiośnie tradycyjnie ma ciekawe propozycje dla miłośników filmów. Hitem tego tygodnia będzie najnowsza ekranizacja “Gwiezdnych wojen”.

Łotr 1. Gwiezdne wojny – Historie

Od 16 grudnia w NK Przedwiośnie premiera najnowszej produkcji Disneya, czyli kolejnej części kultowej serii Gwiezdne wojny – “Łotr 1. Gwiezdne wojny – Historie”.

Jest to historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

Film będzie wyświetlany w wersjach: 2D napisy, 3D napisy, 2D dubbing oraz 3D dubbing.

Bajkoranki: 7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody

W piątek, 16 grudnia, NK Przedwiośnie zaprasza na Bajkoranki i seans filmu “7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody” z dubbingiem. Seans odbędzie się o godzinie 11, bilety są w cenie 10 złotych. Po seansie odbędą się warsztaty teatralne, przygotowane przez Teatr Form Wielu – “Głos w teatrze” – Głos jako środek wyrazu, naśladowanie dźwięków zwierząt i otaczającego nas świata, ćwiczenia oddechowe. Podczas seansu odbędzie się także losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

“7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody”. W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.

Katecheza w kinie: Jak Bóg da

W niedzielę, 18 grudnia, odbędzie się kolejna odsłona cyklu “Katechezy w kinie” i pokaz filmu “Jak Bóg da” z napisami. Seans odbędzie się o godzinie 15.30, bilety w cenie: normalne – 15 złotych, ulgowe – 11 złotych. Po filmie NK Przedwiośnie zaprasza na prelekcję, którą poprowadzi ksiądz Wojciech Nikodymczuk oraz na mały poczęstunek: herbata, ciastko.

“Jak Bóg da” – Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, iż jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się dyskryminacją Tommaso jest dumny, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień “coming outu” i Andrea wyznaje: “Postanowiłem zostać… księdzem”.

Tu kończy się tolerancja i otwartość ojca. Jego osobistym wrogiem staje się charyzmatyczny ksiądz Pietro, który zdaniem chirurga namieszał jego synowi w głowie. Tommaso przygotowuje iście szatański plan…

Spotkania filmowe: Kamper

W poniedziałek, 19 grudnia, o godzinie 18.30 w NK Przedwiośnie kolejna odsłona cyklu “Spotkania Filmowe” oraz pokaz filmu “Kamper”. Bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem na widzów czeka herbata i ciastko.

“Kamper” – Znacie ich. Para trzydziestolatków, kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu zrobią razem czy osobno. Mania i Kamper. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań.

Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z nauczycielką hiszpańskiego.

W repertuarze ponadto:

  • Kasowy polski tytuł wyreżyserowany przez Patryka Vegę “Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – Młode policjantki, “Zuza” i “Jadźka” dołączają do Pitbulla. Dziewczyny oprócz zmagań w życiu prywatnym, muszą stawić czoła przestępczemu światu.
  • Komedia “Firmowa gwiazdka” – Firmowa impreza przedświąteczna wymyka się spod kontroli.
  • “Vaiana. Skarb oceanu” dubbing – Nastolatka, chcąc dopełnić dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć legendarną wyspę.
  • “Trolle” dubbing – Podczas zabawy trolli zjawia się tajemniczy gigant.
  • “Kubo i dwie struny” dubbing – Po wizycie ducha z przeszłości chłopiec o imieniu Kubo wyrusza w niebezpieczną podróż, by odnaleźć legendarną zbroję.
  • “Wilk w owczej skórze” dubbing – Szary, syn przywódcy stada wilków, przez niefortunne zaklęcie budzi się w owczej skórze.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji