Gorycz porażki Królewskich

0

Podopieczne Adriana Piankowskiego musiały uznać wyższość zawodniczek z Ostrowi Mazowieckiej i przegrały w Płocku 1:0. To pierwsza porażka Królewskich w rundzie wiosennej.

Jedyna bramka w meczu padła z rzutu karnego. W 35. minucie Kinga Lisewska dotknęła piłki ręką i sędzia, nie mając żadnych wątpliwości, podyktował rzut karny. Przyjezdne pewnie wykorzystały “jedenastkę” i, jak się później okazało, nie oddały prowadzenia już do końca.

– Takie porażki bolą najbardziej, ponieważ zagraliśmy solidnie w obronie, potrafiliśmy wysoko odbierać piłkę. Ostrovia nie stworzyła sobie wielu sytuacji, a mimo to nie potrafiliśmy przypieczętować dobrej gry bramkami – powiedział po meczu Adrian Piankowski, trener Królewskich.

KS Królewscy Płock – KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:1 (0:1)

KS Królewscy Płock: Marta Hućko – Kinga Lisiewska (43. Aleksandra Kujawska), Anna Wojtkowska, Daria Przybysz, Julia Mikołajewska – Dagmara Świt, Klaudia Łyzińska, Klaudia Stradomska – Daria Kusa, Alicja Jankowska (63. Wiktoria Wiączek) , Daria Nowak.

 

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje