Gminy powiatu płockiego już prawie w całości znają swoje władze na najbliższych 5 lat. Są rekordziści, małe zaskoczenia, ale większość nie zmieni swoich szefów gmin.
Gmina Drobin
Wybory na burmistrza:
1. MUCZYŃSKI Wojciech – 18.71%
2. SAMORAJ Andrzej Wojciech – 69.15%
3. WIŚNIEWSKI Sławomir Jerzy – 12.14%
Radni gminy Drobin
- SOBOCIŃSKI Sławomir
- STĘPIEŃ Agnieszka
- OLENDRZYŃSKI Benedykt Stanisław
- KANIGOWSKI Ryszard
- LEWICKI Mariusz Sławomir
- ZAJĄCZKOWSKI Ireneusz
- CHROBOCIŃSKA Renata
- BUCIOR Agnieszka
- WAWROWSKI Andrzej Krzysztof
- LEMANOWICZ Agnieszka
- SAMORAJ Waldemar
- DĄBKOWSKI Krzysztof
- MAKOMASKI Ireneusz Grzegorz
- KŁOSIŃSKI Adam Zbigniew
- MIELCZAREK Andrzej
Gmina Mała Wieś
Wybory na wójta – będzie druga tura:
1. KOPER Karolina Agnieszka – 41.41% (2. tura)
2. WOJNAROWSKI Zygmunt Grzegorz – 48.38% (2. tura)
3. WOŹNIAK Maciej Tomasz – 10.21%
Radni gminy Mała Wieś
1. STOBIECKI Łukasz
2. OSTROWSKI Jerzy Michał
3. BŁASZCZAK Robert
4. PIELAT Andrzej
5. KURZYŃSKA Grażyna
6. GANKOWSKI Ryszard
7. NOWATKIEWICZ Piotr
8. CIARKA Krzysztof
9. DĘBSKI Krzysztof Mirosław
10. PIĄTKOWSKI Edward
11. SZMULEWICZ Piotr Wiktor
12. DYNAREK Albin Krzysztof
13. POPIOŁEK Zbigniew
14. MISZCZYŃSKI Radosław
15. KLIMCZEWSKI Jacek
Gmina Wyszogród
Wybory na burmistrza:
1. BOSZKO Jan – 26.31%
2. GORTAT Iwona – 53.76%
3. JANCZAK Jacek – 4.34%
4. KŁOBUKOWSKI Paweł – 6.49%
5. ZYCH Janusz – 9.10%
Radni gminy Wyszogród
1. BŁASZCZYK Arkadiusz Zbigniew
2. MAJEWSKI Piotr
3. SIEKLUCKA Paulina
4. MISIAKOWSKA Joanna Urszula
5. DOMINIKIEWICZ Barbara
6. JANCZAK Katarzyna
7. SMÓŁKA Krzysztof Franciszek
8. LUBISZEWSKI Wojciech Wiktor
9. STELMACH Marcin Bartłomiej
10. WIŚNIEWSKI Jacek
11. LEWANDOWSKA Joanna Weronika
12. SZYMERSKA Marzena
13. GOLISZEK Marzena
14. DOBACZEWSKI Andrzej Stefan
15. SIELCZAK Marcin
Gmina Bielsk
Wybory na wójta:
1. BORKOWSKI Krzysztof – 28.71%
2. ROZKOSZ Józef Jerzy – 71.29%
Radni gminy Bielsk
1. ZIELIŃSKI Wiesław
2. KLIMKOWSKI Zbigniew
3. KWASIBORSKI Adam Henryk
4. CHYLIŃSKI Mariusz
5. LINOWSKI Wiesław Jan
6. TUROWSKI Arkadiusz
7. JANIKOWSKI Bogdan Mirosław
8. KLEKOWICKI Józef
9. WOCHOWSKI Andrzej
10. CEGLIŃSKA Emilia
11. KLIMKOWSKI Sławomir
12. GRZELAK Jacek
13. FRYDRYCH Tadeusz
14. KALINOWSKI Józef
15. ŻÓŁTAŃSKI Marcin Janusz
Gmina Staroźreby
Wybory na wójta:
1. GROSZEWSKI Kamil – 56.81%
2. STRADOMSKI Józef – 43.19%
Radni gminy Staroźreby
1. KAŹMIRSKA Krystyna Janina
2. WIŚNIEWSKI Artur
3. JARCO Jacek Robert
4. DĄBROWSKI Grzegorz Roman
5. PIASECKA Ewa Adela
6. JĘDRZEJEWSKI Stanisław Grzegorz
7. MOSSAKOWSKI Sławomir Zygmunt
8. SIEDLICH Daniel
9. PAWŁOWSKI Zbigniew Paweł
10. DWOJEWSKI Krzysztof Wacław
11. KINALSKI Łukasz
12. KOWALAK Krzysztof Szczepan
13. KARPIŃSKI Tomasz
14. GROSZEWSKI Kamil
15. PIKALSKI Grzegorz
Gmina Radzanowo
Wybory na wójta:
1. ZIEMKIEWICZ Sylwester Tadeusz – 92%
Radni gminy Radzanowo
1. TOKARSKI Robert
2. SOCHACKA Jolanta Anna
3. MAKOWSKA Katarzyna
4. SOBCZAK Krzysztof
5. WOŹNIAK Marcin
6. JASZCZAK Urszula
7. KOZŁOWSKI Robert Krzysztof
8. PEŁKA Włodzimierz
9. JANECKI Krzysztof
10. CZERWIŃSKI Krzysztof
11. TROJANOWSKI Sławomir
12. SZYMAŃSKI Jacek
13. GAJEWSKI Kazimierz Jan
14. RACZYŃSKI Kamil
15. DĘBSKI Sylwester Czesław
Gmina Bodzanów
Wybory na wójta:
1. DOROBEK Jarosław – 40.47%
2. STANISZEWSKI Jerzy Maciej – 59.53%
Radni gminy Bodzanów
1. JAKUBOWSKA Anna Barbara
2. LEWANDOWSKI Krzysztof
3. DALKIEWICZ Zofia
4. SZMULEWICZ Sylwia
5. CABAN Radosław
6. ŻAGLEWSKA Małgorzata
7. NIEDZIELSKI Waldemar
8. BŁASZCZAK Bogusław
9. PAKIEŁA Alicja
10. RÓŻAŃSKI Paweł Andrzej
11. BOJARSKI Zbigniew
12. OLEWNIK Damian Tomasz
13. KUREK Tomasz
14. JANOWSKI Janusz Stanisław
15. ATŁASKI Leszek
Gmina Słubice
Wybory na wójta – i tu będzie druga tura:
1. DYLICKI Krzysztof Stanisław – 30.68% (2. tura)
2. KOZŁOWSKI Jacek – 42.28% (2. tura)
3. KRYSZTOFIAK Damian – 27.04%
Radni gminy Słubice
1. JANUSZEWSKI Sławomir Zenon
2. URBAŃSKA Anna
3. KAMIŃSKA Milena
4. SITKIEWICZ Teresa
5. ZIÓŁKOWSKI Piotr
6. WOJTALEWICZ Krystyna Monika
7. MILCZAREK Katarzyna Monika
8. LEWANDOWSKA Jadwiga Grażyna
9. WOLIŃSKI Dariusz
10. SZYMAŃSKI Stanisław
11. AMBROZIAK Jacek Mariusz
12. BOGIEL Marek
13. GÓRECKA Sylwia
14. DOMŻAŁOWICZ Jacek
15. STAŃCZAK Waldemar
Gmina Brudzeń Duży
Wybory na wójta:
1. DWOJNYCH Andrzej Paweł – 51.81%
2. KISIELEWSKI Henryk – 15.86%
3. NOWAK Rafał – 32.33%
Radni gminy Brudzeń Duży:
1. KOWALSKA Walentyna
2. PAWLIKOWSKA Anna
3. SKONIECZNY Ryszard
4. KRZEMIŃSKA Aleksandra Maria
5. MAŃSKI Adam Roman
6. BOROWICKI Tadeusz Wojciech
7. SZWECH Andrzej Piotr
8. NOWAK Rafał
9. SKIERKOWSKA Hanna Danuta
10. KARPIŃSKI Sławomir
11. RUTKOWSKI Lech Franciszek
12. MARCINIAK Sławomir
13. KRANKIEWICZ Tomasz
14. WRZEŚNIEWSKI Michał
15. MATUSIAK Iwona
Gmina Słupno
Wybory na wójta:
1. PIECHNA Jacek – 15.60%
2. WERNER Stanisław Dariusz – 20.89%
3. ZAWADKA Marcin – 63.51%
Radni gminy Słupno:
1. GRABOWSKI Władysław
2. CHIRZYŃSKA Romana
3. ŚLIWIŃSKI Jarosław
4. SZENK Janusz Kazimierz
5. KARPIŃSKA-ROSIAK Agnieszka Beata
6. PIÓRKOWSKI Tomasz
7. PIETRZAK Andrzej
8. DURNIAT Magdalena
9. ZALEWSKA Anna
10. MIODUSKI Andrzej Zbigniew
11. SZAŁKOWSKI Jarosław
12. WĘGLIŃSKI Piotr
13. SAWICKA Małgorzata Barbara
14. RĄCZKOWSKI Józef Romuald
15. BARANOWSKI Paweł
Gmina Bulkowo
Wybory na wójta:
1. GRACZYK Gabriel
Radni gminy Bulkowo:
1. JÓZWIAK Mieczysław
2. FABIANOWICZ Tadeusz Józef
3. MATUSZEWSKI Jarosław
4. DOMINIAK Justyna
5. KROKOWSKI Andrzej Bogdan
6. MARCINIAK Ryszard
7. PIJANKOWSKA Agata Bogumiła
8. MARCINIAK Jacek
9. GRABARCZYK Agata
10. LESZCZYŃSKA Jolanta Ewa
11. TYBUŚ Tomasz
12. BOCZKOWSKI Roman
13. CYTACKI Andrzej
14. SZTENDUR Roman Dominik
15. STASIAK Adam
Gmina Stara Biała
Wybory na wójta:
1. PAWŁOWSKI Adam – 48.22%
2. WAWRZYŃSKI Sławomir Stanisław – 51.78%
Radni gminy Stara Biała:
1. DOWNAROWICZ Mariusz Jan
2. LEWANDOWSKA Małgorzata
3. MURAWSKI Hubert
4. KRAJEWSKI Marek
5. MALANOWSKA Agnieszka Wioletta
6. BĘTLEJEWSKI Tomasz
7. KRASKA Iwona Beata
8. PORTALSKI Jacek Józef
9. WOJTALEWICZ Mirosława Grażyna
10. PORTALSKI Krzysztof
11. PRZYCZKA Monika Margarita
12. TRUCHLEWSKI Zbigniew
13. PAWŁOWSKI Adam
14. TUROWSKA-BURCZYŃSKA Monika
15. SIERADZKI Jan
Gmina Gąbin
Wybory na burmistrza:
1. JADCZAK Krzysztof Mieczysław – 63.11%
2. WĄSIK Piotr – 36.89%
Radni gminy Gąbin:
1. WILGOCKI Edward Ryszard
2. WALBURG Tadeusz
3. FORTUŃSKI Leszek Piotr
4. SIKORSKA Alicja
5. ZIÓŁKOWSKI Jakub
6. KĘDZIA Leszek Karol
7. WĄSIK Marta
8. JAKUBOWSKI Zbigniew
9. SMOŻEWSKA Wanda Barbara
10. WIERZBICKI Jan Marek
11. NOWACKI Tomasz
12. BEDYK Jan
13. SOBIECKI Czesław Tadeusz
14. LEDZION Krzysztof
15. OSTROWSKA Dominika
Gmina Nowy Duninów
Wybory na wójta:
1. BALCERZAK – DZIERBICKA Anna Renata – 36.71%
2. KRYSIAK Mirosław Jan – 63.29%
Radni gminy Nowy Duninów:
1. GOŚCINIAK Beata
2. ROMAŃSKI Włodzimierz
3. PIETRZAK Andrzej
4. WAĆKOWSKI Sławomir
5. SZULCZEWSKI Marek Jan
6. WERNIKIEWICZ Krzysztof
7. ZAJĄCZKOWSKI Dariusz Zbigniew
8. KALWASIŃSKA Anna
9. NOWACKI Jerzy
10. KIJEK Waldemar Jan
11. KUCZKOWSKA Małgorzata
12. GARWACKA Zofia
13. KIJEK Piotr Adam
14. OLEWNIK Krzysztof (na stronie PKW ten kandydat otrzymał 0% głosów, ale widnieje jako radny, co oznacza, że nie miał kontrkandydatów)
15. GUTORSKA Izabela Małgorzata
Gmina Łąck
1. BIAŁECKI Zbigniew – 58.35%
2. DOMAŃSKA Sylwia – 24.04%
3. SOSIŃSKA Sylwia – 17.61%
Radni gminy Łąck
1. CHMIELECKA Ewa Barbara
2. KWESTARZ Janina
3. DROHOMIRECKI Lech
4. LELIŃSKA Anna Marianna
5. CICHOŃSKA Agata
6. TOMCZAK Katarzyna
7. WIECZORKOWSKA Patrycja
8. SIEROCKI Tomasz Dominik
9. MARCINIAK Aleksandra
10. ŁYZIŃSKA Magdalena
11. GĄTAREK Mirosław
12. SMOLAK Artur Andrzej
13. SKONIECZNA Monika Agata
14. JASIŃSKA Beata
15. JAWORSKI Wojciech.
Niestety w Łącku żadnych zmian się nie doczekamy. Mam tylko nadzieję że to ostatnia kadencja P.Bieleckiego który moim zdaniem na miano wójta od kliku lat nie zasługuje.
Gmina Gąbin radna nr 7 Totalna porazka
Łąck również zna wyniki.
Gmina Bulkowo – brak wyniku procentowego głosów na wójta
Gmina Bulkowo – brak wyniku procentowego dotyczącego głosów na wójta
Nie było kontrkadydata
Nie zmienia to faktu, iż jako obywatele i mieszkańcy gminy mamy przede wszystkim prawo znać wyniki procentowe głosów na wójta
5 ha ha ha
Gmina Radzanowo.Radny nr 5 TOTALNA PORAŻKA!
Czemu? :)
Poprzedni radny to dopiero była Porażka. Nic dla ludzi – wszystko dla siebie. Teraz przynajmniej jest szansa na zmianę.
W końcu może zmieni się coś na lepsze. Brawoooo
Poprzednio to była Porażka. Wszystko dla siebie nic dla ludzi.
Teraz może w końcu będzie tak jak powinno i ktoś zajmie się sprawami mieszkańców. Brawooo