REKLAMA

Glovo wkracza do Płocka. Potrzebuje kurierów [PRACA]

REKLAMA

Glovo to ogólnoświatowa firma, która dostarcza na zamówienie właściwie wszystko. Kurierzy pracują wtedy, kiedy im odpowiada, a dostarczają przedmioty czy jedzenie zamówione za pomocą aplikacji. Teraz firma wkracza do Płocka i szuka współpracowników.

Na naszych GRUPACH możecie zamieścić i znaleźć ogłoszenia z różnych dziedzin – nieruchomości, ogłoszenia drobne, motoryzacja czy praca. Szczególnie ta ostatnia, w czasach, gdy wiele osób traci miejsce zatrudnienia, może być przydatna.

Właśnie na grupie PRACA znaleźliśmy ofertę firmy, która objęła swoim zasięgiem już wiele państw na całym świecie. To usługa dostawy wszystkiego, co zamówi klient. Zamówienia dokonywane są za pomocą aplikacji, a następnie zostają dostarczone przez kuriera. Klienci zamawiają głównie jedzenie na wynos z restauracji, ale także ładowarki, leki czy codzienne zakupy. Łączna waga zamówionych produktów nie może być większa, niż 8 kg.

Glovo szczyci się tym, że dostarcza produkty na terenie miast w ciągu poniżej godziny. Opiera się na kurierach, którzy dowożą towar rowerem lub skuterem, a nawet hulajnogą. Jako zaletę firma podaje to, że pracować można w wybranym przez siebie czasie.Firma niebawem pojawi się w Płocku, dlatego pilnie poszukuje dostawców. Jedyne, czego potrzebuje kurier, by zacząć to partner – taki jak City Drive, polecany przez Glovo. Jak sprawdziliśmy, do programu już zapisało się kilka płockich restauracji, apteka czy sieć Żabka.

Więcej szczegółów dowiecie się, zaglądając na nasze GRUPY, a jeśli jesteście zainteresowani pracą jako kurier, wyślijcie e-mail ze swoim imieniem i numerem telefonu na adres: citydrivepartner@gmail.com, w tytule wpisując miasto Płock. Można też napisać wiadomość na messengerze City Drive o treści Płock i swój numer telefonu.

fot. Glovo

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU