Gdzie i za ile można kupić mieszkanie?

0

W Galerii Wisła swoją ofertę zaprezentowali deweloperzy, prowadzący inwestycje w Płocku i okolicach. Odwiedzający mogli również skorzystać z umiejętności projektantów wnętrz czy zapoznać się z propozycjami banków.

Targi Nieruchomości i Budownictwa zaplanowano na 15 i 16 października. Wśród ofert nowych mieszkań zauważyliśmy m.in. lokale na Osiedlu Chrobry czy przy ul. Słowackiego.

W Płocku powstaje osiedle marzeń

Oprócz deweloperów, którzy łącznie zaprezentowali ponad tysiąc ofert sprzedaży i najmu nieruchomości z Płocka i okolic, na targach można było spotkać przedstawicieli banków oraz projektantów wnętrz.

Na co wydać 360 zł? Można na własne mieszkanie!

Zaplanowano także panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli samorządu, szefów miejskich spółek i lokalnych deweloperów. W konkursach można było zdobyć projekty salonów, meble, ozdoby do wykańczania wnętrz, czy elementy wyposażenia kuchni.

Komfort, lokalizacja i jakość – drugi etap budowy Osiedla Chrobry


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.

Płocki Styl PlockiStyl9

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jeszcze zimowa,…


Ostatnie Informacje