Galeria Miodowa po przetargu. Jakie oferty?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej wpłynęły już oferty na modernizację tzw. Galerii Miodowa. Wpłynęły dwie oferty, ale tylko jedna mieści się w kwocie zabezpieczonej na to zadanie.

Do 5 lutego potencjalni wykonawcy mieli czas na przesyłanie ofert w przetargu, dotyczącym modernizacji kompleksu lokali użytkowych przy ul. Miodowej w Płocku. Dwóch wykonawców wyraziło chęć realizacji tego zadania.

MZGM przeznaczył na tę inwestycję 3.243.510 zł brutto. W tej kwocie zmieściła się firma AM-FOR Arkadiusz Fortuna z siedzibą we Włocławku, która zaproponowała 3.185.700,00 zł oraz minimum 75 miesięcy gwarancji. Wykonawca zobowiązał się również do zakończenia przebudowy w wymaganym terminie 15 listopada br.

Drugą ofertę złożyła płocka firma EURODOM Jarosław Dąbkowski, proponując 3.677.700,00 zł oraz 5 lat gwarancji.

Galeria przy Miodowej. Termin zakończenia jeszcze w tym roku

Przypomnijmy, że wykonawca będzie musiał rozebrać istniejące podesty, schodki, murki oporowe, altankę śmietnikową i nawierzchnię na poziomie -1, a także wykonać słupy, schody, podesty, taras, murki oporowe, konstrukcję stalową pylonu reklamowego i opaski okalającej budynek na poziomie dachu, dobudować taras do lokalu gastronomicznego, dobudować pomieszczenia sanitarne, serwerownię, pochylnię dla osób niepełnosprawnych, zamontować windę.

Wymieniona będzie także stolarka okienna i drzwiowa, ściany zewnętrzne zostaną docieplone, przebudowane zostaną również instalacje czy kanalizacja deszczowa. Projekt zakłada też przebudowanie schodów głównego wejścia od strony ulicy Miodowej, przebudowę parkingu i montaż nowej altanki śmietnikowej oraz ławek. Częściowo zostaną wycięte, a częściowo przesadzone drzewa i krzewy, wykonawca zapewni nasadzenia zastępcze.

Galeria Miodowa przed remontem, fot. PetroNews

Podziel się:

3 komentarze

  1. płocczanin na

    zajmijcie się w końcu bezdomnymi, którzy ciągle przebywają w tych okolicach i menelami, którzy spożywają tam alkohol! Z tym najpierw zróbcie porządek… to już trwa lata nikt się nie zainteresuje!

    • Płocczanin 2 na

      co do tego ma spółka do której należy budynek? Bardzo dobrze ze sie wzieli za remont, bo tworzac lepsza przestrzen wokol ludzi ma sie na nich wplyw. Moze wreszcie gdy bedzie ladnie i monitoring, zacznie tam przychodzi mniej ludzi z marginesu. Jeszcze tylko zlikwidowac monopolowy i praktycznie po sprawie. :)

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji