Była już wiosenna metamorfoza studentki oraz letnia metamorfoza mamy z dziećmi. Tym razem Galeria Mazovia zaprasza do udziału w jesiennej metamorfozie przyjaciółki. Termin zgłoszenia upływa 29 października br.

Projekt modowy pod nazwą „Jesienna metamorfoza PRZYJACIÓŁEK” z Galerią Handlową Mazovia to kontynuacja pomysłu galerii, która udowadnia, że szeroka oferta modowa oraz usługowa pozwala całkowicie odmienić swój wygląd w jednym miejscu. Stylistka Sandra Panuś ponownie nauczy przy tej okazji uczestniczki jak dobierać stroje do okazji, ale i do własnego gustu oraz samopoczucia.

Do udziału w projekcie modowym tym razem mogą zgłosić się dwie przyjaciółki. Wystarczy, że w zgłoszeniu dokończycie zdanie: „MOJA PRZYJACIÓŁKA JEST…”. Wypowiedź powinna zawierać maksymalnie trzy zdania. Dodatkowo trzeba przesłać:

  • po dwa aktualne zdjęcia każdej z przyjaciółek (to ważne, bo w przypadku nieaktualnego, organizator wydarzenia może zdyskwalifikować zgłoszenie): jedno twarzy i jedno, na którym widać całą sylwetkę. Zwróćcie uwagę, aby zdjęcia nie przekraczały rozmiaru 1 MB.
  • adres e-mail
  • numer telefonu.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 24 do 29 października br., na adres e-mail: metamorfozamazovia@gmail.com. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 3 listopada.

Przyjaciółki, które zostaną wyłonione do udziału w projekcie modowym, wygrają pełną metamorfozę, a ich przemianę zamieścimy na portalu PetroNews.pl oraz w gazecie PetroNews.

Metamorfoza to nie jedyna nagroda – organizator ufundował również 2 karty podarunkowe o wartości w sumie 200 zł, a także warsztaty ze stylistką. Niespodzianki szykują również najemcy, biorący udział w projekcie.

Więcej szczegółów znajdziecie w REGULAMINIE AKCJI.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji