Świat technologii codziennie rzuca nowe wyzwania. Nie staramy się nadążać – my nadążamy bez problemu. Staramy się za to rzucać wyzwania innym i podnosić poprzeczkę. Co tym razem przygotowaliśmy dla płockich firm?

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność, strony mobilne stanowiły awangardę, na którą pozwalały sobie tylko duże serwisy. Nikt nie zawracał sobie głowy użytkownikiem mobilnym, gdyż z internetu w telefonie korzystali wybitni maniacy. Maniacy, jak my…

Wyczuliśmy potencjał i od razu postawiliśmy na raczkującą wtedy responsywność, czyli dopasowywanie wyglądu strony do urządzenia, na którym jest wyświetlane. Z perspektywy czasu wiemy już, że to był świetny ruch. Na dzisiaj, poza dość egzotycznymi tytułami na naszym rynku, nie ma strony, która by prędzej czy później nie uznała tego za palącą potrzebę.

Zanim cały internetowy świat zdążył wydać wojnę reklamom wykonywanym we Flashu, byliśmy gotowi. Jako jedyni postawiliśmy na HTML5 – nowy standard animowanych reklam, które wyświetlane są zarówno na dużych komputerach, jak i telefonach czy tabletach. Na dzisiaj to standard przyjęty m.in. przez Google.

Jednak bardzo szybko zdarzyło się to, na co byliśmy gotowi od dawna. Na dzisiaj, blisko 70% ruchu na PetroNews.pl (przy tendencji rosnącej) to ruch mobilny. To zmienia reguły i to każe nam znowu ewoluować.

Stan na wczoraj był taki, że poza zasięgiem i treścią, portale zasadniczo nie różniły się zbytnio pod względem technicznym.

Teraz wychodzimy z nowym produktem dla naszych klientów. Elastyczne bannery. Co to takiego?

Wyobraź sobie, że na wybranym portalu wykupujesz wielką reklamę. np. 1000×300 px.

Wielka, piękna i widoczna, niczym plama keczupu na białej koszuli… Ale tylko na komputerze stacjonarnym i laptopie. A co widzą ci, którzy wchodzą na tę stronę przez komórkę? No cóż, mały paseczek, który przeskalował się do szerokości komórki czytelnika. Nie wierzysz? Sprawdź, jak to wygląda na serwisach, które odwiedzasz. Źle, bardzo źle i nieefektywnie.

A jak to wygląda u nas? U nas Twoja reklama “zmienia się” np. w kwadrat dopasowany do połowy ekranu telefonu i jest nadal świetnie widoczna. Da się? Oczywiście.

Pełen schemat działania bannerów elastycznych

PetroNews ustanawia nowy, wysoki standard usług!

Oczywiście, ze względu na technologię, nasze cenniki się zmieniają, ale nie jest tajemnicą, że ceny zaczynają się od kilkunastu złotych za dobę. Od teraz możemy również rozliczać się za każde wyświetlenie lub inny, wybrany przez ciebie sposób, a jednocześnie będziesz zdecydowanie lepiej widoczny, niż gdziekolwiek indziej. To pierwszy, ale szalenie ważny z wielu kroków na drodze zaplanowanych zmian w ciągu najbliższego roku!

Jeśli jesteście zainteresowani, w jaki sposób pokazać się blisko 140.000 unikalnych użytkowników w skali miesiąca, po prostu – skorzystajcie z formularza.

Adres email (wymagane)

Imię i nazwisko

Telefon

Interesuje mnie reklama w (możesz zaznaczyć kilka opcji)
graficzna w gazecieartykuł w gazeciebannery na portaluartykuł sponsorowany na portaluplakat/film na ekranach LCD w sklepach MILAwykonanie strony internetowejreklama kreatywna

Mój budżet miesięczny to:

Planuję kampanię na okres:
Jednorazowo lub 14 dni30 dni3 miesiące6 miesięcyrok

Dodatkowy opis, np. branża działalności (informacje dodatkowe)

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji