Dzień Dziecka w NK Przedwiośnie potrwa trzy dni!

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Tym razem maluchy będą miały specjalne atrakcje od 31 maja do 2 czerwca!

Z okazji Dnia Dziecka, NoveKino Przedwiośnie przygotowało specjalne premiery filmowe oraz sporo atrakcji dla najmłodszych miłośników kina. W programie: animacje, które poprowadzą animatorzy z Teatru Form Wielu, losowania nagród w konkursach HAPPY SEATS oraz słodkie niespodzianki.

Pierwszą propozycją idealną na Dzień Dziecka jest „Pokemon: Detektyw Pikachu”. W polskiej wersji językowej Pikachu przemówi głosem Macieja Stuhra.

PowiązaneTematy

Cała historia rozpoczyna się, gdy niezrównany prywatny detektyw, Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn, Tim próbuje ustalić co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego, detektyw Pikachu – przezabawny, dowcipny i uroczy Pokemon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Kiedy Tim i Pikachu, odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę. Przeżywają trzymającą w napięciu, wielką przygodę. Wspólnie szukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City – nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokemony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Na swojej drodze spotykają różne Pokemony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji.
REŻYSERIA: Rob Letterman OBSADA: Ryan Reynolds, Kathryn Newton, Justice Smith

Druga premierową propozycją jest porywająca animowana komedia z bohaterami znanymi z nowej, bardzo popularnej na świecie serii gier i zabawek, które wkrótce pojawią się w polskich sklepach – „Paskudy. Uglydolls”.

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Paskudowo. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież PASKUDNE JEST CUDNE!
REŻYSERIA: Kelly Asbury OBSADA: Kelly Clarkson, Nick Jonas, Janelle Monae

Trzecią premierową propozycją jest film familijny „Dzień czekolady”, który obok wciągającej fabuły niesie ważne przesłanie. „Dzień czekolady” to opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając na zawsze życie bohaterów.

To zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy, nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją zjadacze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia. Czy uda im się spełnić marzenie i cofnąć czas? Poznaj z nimi tajemnicę starego zegara i obudź szalonego Skoczka Czasu, który za pomoc żąda zapłaty w czekoladzie. Może dowiesz się również, kim tak naprawdę jest tajemnicza kotka, którą przygarnął Dawid i dlaczego Monika chodzi w hawajskiej spódniczce hula. A jeśli będziesz mieć odwagę, nie zamykaj oczu i zmierz się ze złą wiedźmą, wykradającą dzieciom ich drogocenne wspomnienia! „Dzień czekolady” to opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze.
REŻYSERIA: Jacek Piotr Bławut OBSADA: Dawid Ogrodnik, Katarzyna Kwiatkowska, Magdalena Cielecka

Wśród propozycji na Dzień Dziecka nie zabraknie również „Aladyna” w reżyserii Guy’a Ritchie – mistrza kina łotrzykowskiego („Porachunki”, „Przekręt”, „Sherlock Holmes”, „Kryptonim U.N.C.L.E.”). Tym razem wziął na warsztat historię ulicznego rozrabiaki Aladyna (Mena Massoud), który przeżywa liczne przygody w fikcyjnym portowym mieście Agrabah.

Klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha („Ali”, „Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”), który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.
REŻYSERIA: Guy Ritchie OBSADA: Will Smith, Naomi Scott, Mena Massoud