REKLAMA

Dziecko wpadło do szamba. Niestety, nie żyje [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

W poniedziałkowe popołudnie w gminie Bulkowo dziecko wpadło do szamba. Strażakom udało się je wyciągnąć, ale dziewczynka była w ciężkim stanie.

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia wczesnym popołudniem, na prywatnej posesji w miejscowości Sochocino-Praga (gmina Bulkowo).

– Dziecko wpadło do przydomowego szamba – napisał do nas czytelnik. – Z tego co wiem, strażacy już je wyciągnęli i trwa jego reanimacja – dodał.

Na miejscu są 3 wozy bojowe straży pożarnej, policja, karetka pogotowia. Przyleciał również helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

PowiązaneTematy

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, 3-letnia dziewczynka była pod opieką babci, wpadła do szamba przez wąski otwór. Żeby dostać się do dziecka, trzeba było najpierw koparką rozbić szambo.

Potwierdziła to sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

– 3-letnia dziewczynka podczas zabawy wpadła do przydomowego szamba. Ze zbiornika wyciągnął ją strażak. Na miejsce przyjechały wszystkie służby ratunkowe, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Obecnie trwa reanimacja dziecka – wyjaśniła Marta Lewandowska.

Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że stan dziewczynki jest bardzo ciężki.

Aktualizacja

Przed godziną 16 otrzymaliśmy smutną informację.

– Niestety, dziecko zmarło, pomimo podjętej reanimacji przez lekarzy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie, na miejsce udaje się też prokurator – powiedziała nam sierż. sztab. Marta Lewandowska.