REKLAMA

Druga inwestycja przy tzw. małej obwodnicy Płocka. Co powstaje w tym miejscu?

REKLAMA

Przy tzw. małej obwodnicy Płocka, tuż obok powstającego centrum logistycznego, rozpoczęły się prace budowlane. Jak się okazuje, swoją nową siedzibę buduje tam płocka firma.

Prace przy ul. Jędrzejewo w Płocku rozpoczęły się na początku września br. Widoczne są z ul. W. Bartoszewskiego, którą codziennie przejeżdżają kierowcy, wybierający objazd tzw. małą obwodnicą Płocka, nic więc dziwnego, że wzbudziły zainteresowanie. Jak się okazuje, tuż przy powstającym od ubiegłego roku centrum logistycznym dużej firmy kurierskiej, powstaje siedziba płockiej firmy.

PowiązaneTematy

– W ubiegłym tygodniu, oficjalnie rozpoczęły się prace nad pierwszym etapem budowy nowej siedziby PRECIZO. Już w lato przyszłego roku zaczniemy przeprowadzkę pierwszych maszyn, a docelowo, nasz nowy punkt na mapie składać się będzie z ponad 27.000 m2 powierzchni pod dachem – ogłosiła firma na swoim profilu facebookowym, zamieszczając krótki film z budowy.

Firma Precizo działa na płockim rynku od ponad 30 lat. Jej głównym obszarem działalności jest produkcja części do montażu maszyn rolniczych i budowlanych metodami obróbki skrawaniem, w połączeniu z wykorzystaniem obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej oraz operacji spawalniczych.Dotychczasowa siedziba spółki mieści się przy ul. Otolińskiej 25, gdzie do dyspozycji ma halę produkcyjną o powierzchni 18 tys. mkw.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Tia says:

    Małej obwodnicy…..a gdzie duża?buahahahah….już jej nienazywacie wraz z andzejkiem trasa północno Zachodnia czy jakoś tak……ale chyba niewypadalo jak się ta ulicę trzema nazwiskami pseudo autorytetow nazwano i zrobiono trzy hahaha

  2. Nie-ważne. says:

    Firma się pięknie rozwija. Buduje nowe hale, dochodzą bardzo drogie maszyny. Niestety nie przekłada się to na pracowników. Słabiutkie pensje, nadgodziny, jak się nie podoba to się zwolnij.

  3. pracownik says:

    ale siara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU