Tylko 200 egzemplarzy nowego Forda EcoSport w całej Polsce będzie można zakupić po preferencyjnej cenie podczas Dni Otwartych Forda. Promocja dostępna będzie również w płockim salonie Forda – Michalski Motors.

16 i 17 marca, podczas Dni Otwartych Forda, miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję zobaczyć, wykonać jazdę próbną i zamówić w specjalnej cenie nowy model SUV-a Forda – EcoSport. Producent przeznaczył na całą Polskę 200 egzemplarzy tego auta, które w specjalnej ofercie inauguracyjnej będzie można nabyć w cenie od 59.900 zł.

Ford EcoSport to nowoczesny, sportowy look i styl, a do tego mnóstwo praktycznych rozwiązań i możliwości. Atrakcyjne, starannie wykończone i inteligentnie zaprojektowane wnętrze komponuje się z szeregiem niezbędnych, najnowocześniejszych technologii.

fot. materiały prasowe

EcoSport pewność prowadzenia ma w swoim DNA
Usiądź za kierownicą i ciesz się bogactwem zaawansowanych układów wspomagających kierowcę. Inteligentny napęd na wszystkie koła (dostępny od maja 2018 r.) zapewnia wyjątkową kontrolę w zmieniających się warunkach. Układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach zapobiega cofnięciu się pojazdu. Natomiast światła LED do jazdy dziennej zapewniają doskonałą widoczność – bez kompromisów w kwestii stylu.

fot. materiały prasowe

Osiągi i wydajność bez żadnych kompromisów
Wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost to najlepszy dowód olbrzymich kompetencji inżynierów firmy Ford i naszych nieustannych prac nad rozwojem technologii. Zaprojektowany z myślą o idealnej równowadze mocy, osiągów oraz minimalnej emisji zanieczyszczeń. EcoBoost to silnik przyszłości, dostępny już teraz.

Praktyczne oraz inteligentne technologie
Najlepsze technologie to takie, które zmieniają Twój świat na lepszy, rozwiązują problemy i dostarczają samych korzyści. Właśnie tak jest w nowym Fordzie EcoSport. Odkryj technologie, dzięki którym podróż upłynie relaksująco i przyjemnie, a życie stanie się zdecydowanie łatwiejsze – od inteligentnego napędu na wszystkie koła, systemu ułatwiającego ruszanie na wzniesieniach, przez technologię obsługi głosowej Ford SYNC 3 i system audio B&O PLAY po podgrzewane fotele i kierownicę.

fot. materiały prasowe

Poczuj się bezpieczniej
Ford EcoSport dysponuje systemami bezpieczeństwa zaprojektowanymi, aby chronić Ciebie, samochód oraz innych użytkowników drogi. W Fordzie EcoSport bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

fot. materiały prasowe

Idealne połączenie przestrzeni i możliwości
Nowy Ford EcoSport oddaje w Twoje ręce również funkcjonalną i inteligentnie zaprojektowaną przestrzeń, wypełnioną mnóstwem praktycznych rozwiązań.

fot. materiały prasowe

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Forda.
Michalski Motors
ul. Wyszogrodzka 134
09-400 Płock
Tel. +48 24 268-24-08
Faks +48 24 267-70-23
E-mail: salon-plock@michalskimotors.com
michalskimotors.com
Godziny otwarcia
Pon.-Pt.: 9.00-18.00
Sob.: 9.00-14.00

 

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji