REKLAMA

Dla nas to był rekordowy październik!

REKLAMA

Mówiąc żartobliwie – jeśli sami się nie pochwalimy, nikt nas nie pochwali. A mamy czym. Chcecie wiedzieć, jaki zasięg ma jeden z naszych tytułów?

Portal PetroNews.pl w październiku odwiedziło 212.700 unikalnych osób (wrzesień to 201 tys. czytelników). To dla nas najważniejszy wskaźnik i jest to również najważniejszy wskaźnik dla potencjalnych reklamodawców. Dla porównania – w Płocku dostęp do internetu ma nieco ponad 65 tys. osób, a drugie tyle korzysta z sieci w całym powiecie płockim.

Skąd są więc pozostali czytelnicy? W tym miesiącu 22 tys. wyświetleń zanotowaliśmy z USA, jedną trzecią tego wyniku z Norwegii, a blisko 4 tys. od rodaków z Wielkiej Brytanii. Ale 98% to jednak nadal Polska. Ostatnio nawet Wirtualna Polska linkuje do nas. Miło :)

Na Facebooku nasz główny i najpopularniejszy FanPage polubiło właśnie dzisiaj… ponad 37 tys. osób. Kilka naszych innych stron ma czterocyfrowe wyniki. Łącznie blisko 45 tys. osób dostaje od nas bezpośrednio codziennie dawkę informacji tylko w SocialMedia. A kiedy udostępniacie to bliskim, w ciągu miesiąca na FB widzi nas często i ponad 350 tys. osób.

To wszystko to tylko wycinek naszej działalności. Potężnym medium w powiecie są gazety drukowane. Tam, gdzie niektóre płatne periodyki sprzedają się w pojedynczych sztukach, nasze rozchodzą się lepiej, niż ciepłe bułeczki – w setkach i tysiącach egzemplarzy.Ostatnio pojawiliśmy się z dwoma naszymi tytułami w Leroy Merlin. Nawet nie spodziewaliśmy się, jak wiele osób sięga po nasze wydawnictwa w tym potężnym markecie… Tylko w ciągu miesiąca jest to… może inaczej, przygotowujemy się, aby zwiększać nakład :)

Ale to nie wszystko. W zanadrzu mamy projekt zmian na portalu PetroNews – będzie więcej materiałów filmowych, więcej rozmów, więcej nieszablonowych produkcji. Współpraca z największym radiem na północnym Mazowszu, KRDP.FM, natchnęła nas do poznawania nowych ścieżek dotarcia do czytelników.

Rozwijamy się dla Was i będziemy rozwijać. Ciągle szukamy nowych zdolnych ludzi, którzy potrafią dostrzec to, co może być interesujące dla Was lub powinno Was zainteresować.

Jeśli czujecie się na siłach – dajcie znać na nasz KONTAKT, w tytule wpisując PRACA.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Czytelnik says:

    Serdeczne gratulacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU