Disco nad Wisłą – bez Granta Millera, za to z Milano

0

Grant Miller, który miał wystąpić w sobotę na Disco nad Wisłą, nie zdążył na samolot z Chicago. Zamiast niego usłyszymy zespół Milano.

Jak podkreślają organizatorzy, nie mieli żadnego wpływu na dzisiejszy rozwój wydarzeń. Grant Miller, gwiazda italo disco, spóźnił się na samolot lecący z Chicago. Organizatorzy jednak stanęli na wysokości zadania i ściągnęli na festiwal znany zespół Milano.

– Włożyliśmy dużo wysiłku w organizację Disco nad Wisłą, ta informacja nie jest więc dla nas zbyt miła – powiedział PetroNews Adrian Kiełbowski, organizator festiwalu. – Staraliśmy się załatwić lot innym samolotem, jednak i tak nie udałoby mu się przyjechać na czas – wyjaśnia.

Organizator zapewnia, że pozostałe punkty programu są bez zmian. – Dzisiaj wystąpi jeszcze zespół Boys, a zaraz po nim polski zespół nurtu disco polo – Milano. Mamy nadzieję, że uczestnicy będą się dobrze bawić, a dodatkowo postanowiliśmy wpuszczać na teren festiwalu wszystkie dzieci do lat 12 za darmo – tłumaczy Adrian Kiełbowski.

Dzisiaj wystąpią jeszcze:
– 20:00 – LONG&JUNIOR
– 21:00 – DEFIS
– 22:00 – SKANER
– 23:00 – CLIVER
– 0:00 – TOP GIRLS
– 0:40 – BOYS
– 1:10 – MILANO.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…