Dachowanie w gm. Słubice

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W środę od rana doszło do dachowania samochodu osobowego. Renault wpadło w poślizg na drodze wojewódzkiej nr 575, w miejscowości Grzybów (gm. Słubice).

10 maja w godzinach porannych doszło do dachowania samochodu marki Renault.

– Auto, leżąc na boku, znajdowało się na przydrożnym polu – relacjonują strażacy z OSP KSRG Słubice. – Na miejscu znajdował się już ZRM z Iłowa, który zajmował się jedną z poszkodowanych. Druga z poszkodowanych znajdowała się tuż przy samochodzie. Przy naszej pomocy została przetransportowana do karetki pogotowia – wyjaśniają.

Strażacy sprawdzili, czy akumulator jest odłączony i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejscu obowiązywał ruch wahadłowy.

Na miejscu pracowały dwa zastępy z JRG nr 2 w Płocku, działania prowadziła również policja z Gąbina i Sochaczewa. Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

Ostrzegamy jednak, że poranne przymrozki mogą powodować, że nawierzchnia jezdni będzie śliska. Warto więc zachować ostrożność.

Podziel się:

2 komentarze

  1. Ludzie kochani jak już coś podajecie to sprawdźcie dokładnie czy dobrze podajecie.. GRZYBÓW jeśli już a nie Grzybowo.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji