REKLAMA

Dachowanie w Drobinie

REKLAMA

We wtorek w południe samochód osobowy dachował w Drobinie. Prawdopodobnie kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Jak informuje nasz czytelnik, 6 sierpnia w południe w Drobinie na ul. Płockiej, na drodze krajowej nr 60, samochód osobowy wpadł do przydrożnego rowu.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 12 – potwierdził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Doszło do dachowania pojazdu, brak jest osób poszkodowanych w tym zdarzeniu – wyjaśnił.O szczegółach mówi nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

– Około godziny 13 w Drobinie na ul. Płockiej kierująca oplem, na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. Kierującej, ani pasażerom nic się nie stało. Kobieta była trzeźwa – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 9

 1. Marlena says:

  Stoją bo wypadek w drobinie to wielkie wydarzenie dla nich hehehe. Będą mieli o czym pogadać później i pewnie każdy przedstawi swoją wersję wypadku.

  • Giorgi says:

   Dokladnie tak. W Płocku nikt się nie interesuje takimi sprawami, nie stoi i nie patrzy. Fakt, mamy tu setki tysięcy rozrywek,a oni nic, tam nic nie ma. Ciekawe czy ten Drobin w ogóle istnieje,czy tylko nam to się wpaja na mapach?Był tam ktoś?Jest tam coś czy to wioska fikcja?

   • jjjjj says:

    Tak istnieje dla twojej wiadomości!
    Nie wierzysz wejdz sobie w nawigacje i jedz i sprawdz

   • Tepak z komenatarza powyzej says:

    Fikcja jest twoj tèpy mózg.

 2. Janusz says:

  Też tego nie rozumiem. W Płocku jak jest wypadek to ludzie odwracają głowy, często zmieniają trasę podróży aby nie patrzeć.

 3. Wojtek says:

  Te gapie to 500 plus i nie roby drobin z tego słynie!!

 4. Yamamoto says:

  Gapie konfidenty

 5. Kris says:

  O pokazała ?

 6. Plonsk says:

  A ci gapie to na co tam stoją…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU