Czytelnik: Zamieciona fasola wrzucona do sprzedaży. To w Płocku?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sieci krąży od kilku dni filmik, na którym widać jak w jednym z marketów Auchan pani, sprzątająca podłogę przy warzywach, wrzuca do skrzynek z fasolą efekty swojego zamiatania… Nasz czytelnik podesłał nam link, gdzie film podpisany jest “w jednym z supermarketów w Płocku”. – Czy chodzi o nasz płocki Auchan? – pyta płocczanin.

Faktycznie, na popularnym portalu Wykop.pl, zamieszczony jest ten film z podpisem: “Zdarzenie miało miejsce podobno w jednym z supermarketów w Płocku. Pani pracująca za 1600 brutto sprawiła, że praca PR-owców poszła się, że tak się wyrażę, je*ać”.

W filmie umieszczono jednak zastrzeżenie, że nagranie nie jest autorstwa osoby publikującej. To samo nagranie, z tym samym podpisem, opublikowano także na portalu YouTube.

Tymczasem dotarliśmy do oryginalnego nagrania, umieszczonego na jednym z profili facebookowych. Wynika z niego, że film został nagrany w jednym z gdańskich supermarketów, a nie w Płocku.

Bez względu na to, w którym sklepie zostało wykonane nagranie, trzeba przyznać, że praktyki tam stosowane niezbyt przypadły nam do gustu. Na pewno warto jednak na wszelki wypadek wyparzać kupowane warzywa. Najlepiej kilkakrotnie 😉

Podziel się:

Artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje