Czołowe zderzenie w powiecie płockim

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do dwóch wypadków i 10 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. W ich wyniku dwie osoby zostały ranne.

Pierwszy z wypadków miał miejsce w miejscowości Goślice (gm. Bielsk).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że doszło do potrącenia przez pojazd osoby, wykonującej prace porządkowe w rejonie drogi – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Osoba ta została przewieziona do szpitala, nie mamy informacji, aby obrażenia, jakich doznała, zagrażały jej życiu – wyjaśnia.

Do drugiego wypadku doszło na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Krzywanice (gm. Staroźreby). Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący fiatem stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z peugeotem, nadjeżdżającym z przeciwka. Kierowca peugeota został ranny, przewieziono go do szpitala. Policja nie ma informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu.

Aktywni byli także złodzieje i wandale.

  • Pomiędzy 23 a 26 października w Płocku przy al. Jana Pawła II, włamano się do samochodu marki Citroen, z którego skradziono narzędzia. Wartość strat to ok. 2800 zł.
  • W nocy z 25 na 26 października w Płocku przy al. Jana Pawła II skradziono fiata uno. Wartość strat wyceniono na ok. 2.500 zł.
  • Pomiędzy 21 a 25 października w Płocku przy al. Jana Pawła II nieznani sprawcy uszkodzili wiatę przystankową. Wartość strat w tym przypadku wyniosła ok. 960 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji