Chodziliście do Liceum Pedagogicznego? Pan Wojciech organizuje zjazd

0

Na ostatni dzień września zaplanował pan Wojciech Majchrzak zjazd absolwentów dawnego płockiego liceum. “Spotkanie po latach” odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowo-Wychowawczym PTS „Mazowsze” w Soczewce. 

Pan Wojciech Majchrzak, absolwent i organizator spotkania, wziął na siebie ciężar odpowiedzialności związany ze znalezieniem uczniów LP i LWP, które zaplanował na 30 września o godzinie 17. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w siedzibie Biura Turystycznego „Mazowsze” ul. Padlewskiego 11.

Absolwenci dawnego liceum – wasz kolega organizuje zjazd!

Dla wszystkich absolwentów tych szkół, mamy ważną informację. Pan Wojciech otrzymał błędny numer konta do wpłat i dlatego chętni mieli problem z wysłaniem składki. Prawidłowy numer konta to: 51 1240 1721 1111 0000 0725 7674 (a nie 7624).

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.

Płocki Styl Plocki Styl
0

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…


Ostatnie Informacje

Wystawy
0
Obrazy pełne znaczeń

Od wtorku w Muzeum Mazowieckim w Płocku można oglądać wystawę “Alternatywna rzeczywistość. Malarstwo Wacława Sporskiego i Alexa Sporskiego/syna”.  Wacław i Alex…