Chcesz zobaczyć przygotowania Nafciarzy do nowego sezonu? Przyjdź na trening otwarty!

0

Już coraz mniej czasu zostało do inauguracji sezonu sportowego 2016/2017. Z tej okazji Zarząd Płockiego Klubu Piłki Ręcznej zaprasza wszystkich kibiców do uczestnictwa w treningu otwartym, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 25 lipca.

Trening ma być inauguracją oficjalnych przygotowań Orlen Wisły Płock do nowego sezonu. Niektórzy z płockich graczy dołączą do nich dopiero po Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Początkowo spekulowano, że trening otwarty ma odbyć się 18 lipca. Jednak data ta nie została w końcu zaakceptowana. Przypomnijmy, że będzie to pierwszy trening Nafciarzy pod przewodnictwem nowego trenera – Piotra Przybeckiego.

Aktualnie kadra Wisły liczy 17 zawodników. Za kilka dni w zespole pojawi się nowa osoba, tym razem będzie to lewy rozgrywający. Znane są również pierwsze plany sparingowe drużyny. Najpierw rozegra ona mecz w Kaliszu, a dwa tygodnie później wystąpi w silnie osadzonym turnieju w Brześni. Te wszystkie przygotowania mają doprowadzić płocką drużynę do kolejnych sukcesów.

Jeśli jesteście fanami Nafciarzy, to już dziś zapraszamy was w najbliższy poniedziałek do Orlen Areny. Trening otwarty dla kibiców odbędzie się o godzinie 18.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…

Płocki Styl PlockiStyl9

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jeszcze zimowa,…


Ostatnie Informacje