Chcesz zobaczyć przygotowania Nafciarzy do nowego sezonu? Przyjdź na trening otwarty!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już coraz mniej czasu zostało do inauguracji sezonu sportowego 2016/2017. Z tej okazji Zarząd Płockiego Klubu Piłki Ręcznej zaprasza wszystkich kibiców do uczestnictwa w treningu otwartym, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 25 lipca.

Trening ma być inauguracją oficjalnych przygotowań Orlen Wisły Płock do nowego sezonu. Niektórzy z płockich graczy dołączą do nich dopiero po Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Początkowo spekulowano, że trening otwarty ma odbyć się 18 lipca. Jednak data ta nie została w końcu zaakceptowana. Przypomnijmy, że będzie to pierwszy trening Nafciarzy pod przewodnictwem nowego trenera – Piotra Przybeckiego.

Aktualnie kadra Wisły liczy 17 zawodników. Za kilka dni w zespole pojawi się nowa osoba, tym razem będzie to lewy rozgrywający. Znane są również pierwsze plany sparingowe drużyny. Najpierw rozegra ona mecz w Kaliszu, a dwa tygodnie później wystąpi w silnie osadzonym turnieju w Brześni. Te wszystkie przygotowania mają doprowadzić płocką drużynę do kolejnych sukcesów.

Jeśli jesteście fanami Nafciarzy, to już dziś zapraszamy was w najbliższy poniedziałek do Orlen Areny. Trening otwarty dla kibiców odbędzie się o godzinie 18.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji