Chcesz zobaczyć na żywo jak wygląda Zakład Produkcyjny ORLENU? [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Jak co roku, PKN ORLEN zaprasza na OPEN Day – drzwi otwarte Koncernu. Już 1 czerwca uczestnicy będą mogli wziąć udział w zwiedzaniu Zakładu Głównego w Płocku „od kuchni”.

Mieszkańcy w pierwszy dzień czerwca będą mogli odbyć wycieczkę autokarową po Zakładzie Produkcyjnym w Płocku, podczas której wykwalifikowani przewodnicy zaprezentują instalacje, przybliżą procesy produkcyjne oraz podzielą się ciekawostkami z życia Koncernu.

– Dodatkowo, po zwiedzaniu, na terenie Poligonu Zakładowej Staży Pożarnej odbędą się warsztaty edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa, ochrony życia/zdrowia oraz ochrony środowiska. Natomiast dla miłośników pożarnictwa strażacy z Zakładowej Straży Pożarnej przygotują pokazy sprzętu pożarniczego, sekcji wysokościowej oraz ćwiczenia gaśnicze – informują organizatorzy.

Rezerwacji miejsc można dokonać wysyłając mail na adres orlenstudio@orlen.pl W temacie wiadomości należy wpisać hasło „OPEN DAY – Płock”, a także wypełnić i dołączyć deklarację udziału – załącznik nr 1 (kliknij w link, aby pobrać).

PowiązaneTematy

Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu, należy zapoznać się z Regulaminem i wypełnić/przesłać Załącznik nr 2 (kliknij w link, aby pobrać) – wypełnia każda osoba dorosła.

Osoba zgłaszająca może zarezerwować miejsce dla siebie oraz jednej osoby dorosłej i czworga dzieci. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy trwają do wyczerpania miejsc. Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące zgłoszeń prosimy kierować na adres mailowy: orlenstudio@orlen.pl.

Aktualizacja

Jak poinformowało biuro prasowe PKN ORLEN, wszystkie miejsca na to wydarzenie zostały już zarezerwowane.