Czasami spotykamy się z komentarzami, dotyczącymi jakiegoś wydarzenia, o treści: “Ale była fajna impreza, ale dlaczego o tym nie pisaliście wcześniej?”.  Otóż pisaliśmy… Poniżej opiszemy w jaki sposób informacja dociera do czytelników i dlaczego czasami im umyka oraz… jak to rozwiązaliśmy!

Są dni, kiedy na portalu PetroNews pojawia się 4 czy 6 artykułów, czasami jest to 10, a czasami i 15. Pomimo, ze żyjemy w świecie informacji, czasami umyka coś wartościowego. Jeśli jesteś częstym gościem Facebooka czy Twittera – masz prościej, ale i tu są mocne ograniczenia…

Zobacz jak to wygląda:

  • Dziennikarz pisze i publikuje informację – treść jest już dostępna.
  • 10-15 minut później widzą ją już wszystkie osoby, które wejdą na portal PetroNews. Opóźnienie wynika z pamięci podręcznej serwera i Waszych przeglądarek do internetu.
  • Mamy własny automat do wysyłania artykułów na media społecznościowe, jak np. Twitter czy FB. Tworzy się kolejka artykułów, które rozsyłane są minimum co 15 minut, a czasami co 30, i to tylko w określonych godzinach. Jeśli np. FB nie zdąży pobrać artykułu danego dnia do godz. 22.30 – artykuł pójdzie dopiero ok. 8 rano kolejnego dnia.
  • NAJWAŻNIEJSZE – Facebook ma algorytm, który powoduje, że informacje na twojej tablicy są różnorodne. Czyli z dziesięciu artykułów od PetroNews, dostajesz 1 lub 2, ze 100 kotków witających piątunio dostajesz tylko jednego, a np. wpadka piłkarza, o której wszyscy mówią – dotrze nie od 100 znajomych, którzy to skomentowali, a od jednego. Reasumując – sporo informacji z Płocka Wam umyka.

Teraz, wzorem YouTube, Facebooka i innych mediów, na PetroNews możesz włączyć powiadomienia! To prosta operacja, która poinformuje cię o tym, że pojawił się nowy artykuł dokładnie w chwili, w której zostanie opublikowany. Wystarczy zaakceptować informację (pojawi się w lewym górnym rogu ekranu), że chcecie otrzymywać powiadomienia z PetroNews.

Małe okienko spowoduje, że tylko od twojej decyzji będzie zależało, czy chcesz kliknąć i przeczytać całą treść, czy nie. Klik i znika lub klik i czytasz. Prościej i przejrzyściej się nie da.

Przedstawiamy powiadomienia na PetroNews. Spróbuj! Możesz wyłączyć je w dowolnym momencie.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji