Chcesz tańczyć, śpiewać i podróżować? Płocki zespół ogłasza nabór

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zespół Tańca Ludowego Masovia jest laureatem wielu nagród i konkursów. Teraz poszukuje osób, które chcą dołączyć do zespołu i będą wspólnie kontynuować piękną tradycję tańca i muzyki ludowej.

ZTL Masovia jest opracowaną artystycznie, stylizowaną grupą folklorystyczną, reprezentującą Politechnikę Warszawską Filię w Płocku. Działa w strukturach Akademickiego Centrum Kultury. Od 40 lat skupia przede wszystkim młodzież akademicką oraz absolwentów różnych kierunków studiów, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem rozwijają swoje zdolności taneczne, wokalne i instrumentalno-muzyczne, a podczas występów prezentują kolorowy i atrakcyjny polski folklor.

– Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłasza nabór do każdej z grup: tanecznej, wokalnej oraz kapeli. Zapraszamy studentów oraz młodzież powyżej 15. roku życia. Próby odbywają się 2-3 dni w tygodniu, od godz. 18 w Akademickim Centrum Kultury (Al. Jachowicza 2, Gmach Mechaniki, III piętro s. 65). Członkostwo w Zespole gwarantuje studentom PW zaliczenie zajęć z W-Fu – informują władze ZTL Masovia.

Zapisy należy kierować do Małgorzaty Grabowskiej-Panek pod numerem tel. 725-665-077 lub mailowo: malgorzata.panek@pw.edu.pl.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji