REKLAMA

Charytatywny bieg po płockiej galerii. Wszystko dla Moniczki!

REKLAMA

W budynku płockiej galerii ponownie odbędzie się niezwykły bieg z niezwykłym celem. Adrenaline Rush razem z Galerią Mazovia organizują trzecią już edycję charytatywnego biegu z przeszkodami.

To zdecydowanie nie będzie typowy bieg. Jego trasa wyniesie 1450 metrów i poprowadzi uczestników nie przez tereny zielone, lecz przez korytarze i parking podziemny, gdzie staną przeszkody. Już 4 grudnia o godz. 8 zawodnicy będą mogli wystartować w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. Nagrodzone będą trzy pierwsze miejsca każdej kategorii, a każdy, kto ukończy bieg, dostanie pamiątkowy medal. W pakiecie startowym znajdzie się natomiast koszulka, woda i upominki od partnerów wydarzenia.

PowiązaneTematy

– Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i szczytny cel, który stoi za całym wydarzeniem – podkreśla Mieszko Ogończyk-Mąkowski z Adrenaline Rush, organizator biegu. – Co najważniejsze, kolejny raz bieg ma charakter charytatywny. Tym razem sto procent wpływów z opłat startowych zostanie przeznaczonych na potrzeby leczenia Moniki Brzostowskiej, która od dziecka zmaga się z nieuleczalną, rzadko spotykaną, autoimmunologiczną Chorobą Behçeta – dodaje.

W formularzu zapisów można też wspomóc akcję dodatkowym zastrzykiem gotówki, do czego serdecznie zachęcamy! Pakiety startowe w cenie 50 PLN dostępne są pod linkiem: bit.ly/3FvlGzn.

O bezpieczeństwo uczestników zadba niezawodna Fundacja Szybciej Wyżej Dalej, Centrum Szkoleniowe Defence oraz Rejonowe Płockie WOPR.

Wydarzenie jest współfinansowane że środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.Pomaga innym, nie zważając na chorobę. Teraz sama potrzebuje pomocy!

Pobiegli dla dzieciaków, ale było ciężko. „Za każdym razem obiecuję sobie…” [FILM, ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU